Karnety na spotkania PSŻ Poznan w ramach eWinner 1. Ligi już dostępne

Można już kupować karnety PSŻ Poznań na rundę zasadniczą, w której poznańska drużyna zagra w eWinner 1. Lidze. Ile kosztują?

 

W sklepie Poznańskich Skorpionów pojawiły się już karnety na rundę zasadniczą sezonu 2023. PSŻ awansował do eWinner 1 Ligi, a to oznacza, że spotkania na Golęcinie będą jeszcze ciekawsze.

Poznańska drużyna pojedzie siedem domowych spotkań. W porównaniu z ubiegłym sezonem ceny karnetu wzrosły minimalnie, choć awans do wyższej klasy oznaczał większe nakłady finansowe, a sytuacja ekonomiczna w branży nie jest dobra.

Zarząd klubu wyjaśnia, że ma nadzieję, że atrakcyjne ceny przyciągną na golęciński stadion jeszcze więcej kibiców.

“Jako Zarząd postanowiliśmy nie podnosić zbyt mocno cen całosezonowych wejściówek, mimo iż, sytuacja gospodarcza wymusza na wszystkich znaczne cięcia wydatków i wzrost cen. Wierzymy, że ten ruch spowoduje, iż zainteresowanie karnetami będzie duże, co przełoży się na frekwencję na golęcińskim owalu w przyszłym sezonie. Awansowaliśmy do pierwszej ligi, zbudowaliśmy ciekawy zespół, teraz czas na wsparcie naszego projektu przez fanów Skorpionów. Bardzo na Nich liczymy.” – nie ukrywa Jakub Kozaczyk, prezes PSŻ Poznań

Klub przygotował też dodatkowe atrakcje dla osób, które kupią karnet. W ramach dodatkowych bonusów zyskają m.in. możliwość darmowego wejścia na zawody młodzieżowe, sparingi oraz inne imprezy PSŻ Poznań. Promocje będą czekać również w klubowym sklepie.

Karnety kosztują: 270,00 PLN (normalny) oraz 180 PLN (ulgowy). Dostępne są w sklepie online.