Biżuteria, która pomoże się wyróżnić

Biżuteria jest idealnym pomysłem na prezent dla bliskiej nam osoby. Adrianna Misińska, poznańska twórczyni marki All Me, opowiedziała w programie „Hej Poznań” o biżuterii, którą własnoręcznie tworzy.

Biżuteria jest produktem ponadczasowym, dlatego wiele osób decyduje się na jej zakup jako prezent. Może być uzupełnieniem eleganckiej stylizacji, a także częścią codziennej garderoby. Gość naszego programu, zaleca jednak, by nie kupować biżuterii osobie, której się nie zna.

„To jest bardzo osobisty prezent – każdy ma inny styl. Mogę reklamować swoją biżuterię, ale wiem że nie sprezentowałabym jej nikomu w mojej rodzinie” – zaznacza Adrianna Misińska

W asortymencie marki All Me dostępna jest bardzo oryginalna i kolorowa biżuteria. Z pewnością przyciąga ona uwagę i będzie idealna dla osób, które lubią się wyróżniać. Adrianna Misińska dodaje, że biżuteria przez nią tworzona jest dla kobiet „z powerem”, które potrafią wyrażać siebie.

„To jest tak, że jak coś leży to jest ładne. Najlepiej widać to na kimś, trzeba przymierzyć, zobaczyć jak coś leży. Czasami kobiety, które są nieśmiałe, ubierają biżuterię i robi ona robotę” – dodaje twórczyni marki

Adrianna Misińska, w programie „Hej Poznań” przyznaje, że biżuteria którą tworzy nie jest dla każdego. W niektórych sytuacjach formalnych, czy też w pracy nie wypada nosić tak wyróżniającej się biżuterii. Kobieta sama pracowała przez wiele lat w instytucji urzędniczej i wiele razy słyszała, że nie wypada czegoś nosić. Był to jeden z powodów, dla którego zdecydowała się rozpocząć własną działalność i tworzyć biżuterię dla kobiet.

Wielkimi krokami zbliżają się święta, a mężczyźni bardzo często wybierają biżuterie, jako prezent dla swojej partnerki. Anna Drzazga zapytała gościnię programu, czym powinni się oni kierować wybierając taki podarunek.

„Panowie mają fantazję i czasami widzą swoje partnerki w czymś, natomiast panie tak nie do końca mają odwagę. Zawsze jest ryzyko, że się nie trafi” – zaznacza Adrianna Misińska

Dodaje, że kupując biżuterię warto zacząć od czegoś delikatniejszego, jak bransoletka.

Zobaczyć, przymierzyć i kupić biżuterię marki All Me będzie można podczas Reniferiady, która odbędzie się w Starym Browarze w najbliższy weekend. Będzie można także zasięgnąć porady od twórczyni, która doradzi wybór odpowiedniego dodatku dla siebie lub w prezencie.

Więcej o jej kolekcji można dowiedzieć się z wywiadu.