Reniferiada czyli wyjątkowe wydarzenie w Starym Browarze

Historia Bożego Narodzenia, świeże pierniki, dziesiątki wystawców z ozdobami, rękodziełem, prezentami, ozdobami i innymi produktami, konkursy i animacje dla dzieci i wiele innych atrakcji – to wszystko czeka na uczestników Reniferiady, czyli Festiwalu Tradycji Bożonarodzeniowych, który odbędzie się w drugi weekend grudnia w Poznaniu.

Reniferiada to nowe wydarzenie na kulturalno-lifestylowej mapie Poznania organizowane przez portal codziennypoznan.pl. Już w drugi weekend grudnia (10-11 grudnia), Słodownia +1 Starego Browaru wypełni się świąteczną atmosferą. 

Na odwiedzających będą czekały dziesiątki wystawców oferujących produkty i wyroby, które idealnie sprawdzą się jako prezent lub ozdoba w domu. Nie zabraknie biżuterii, wyrobów rękodzielniczych, stroików, zabawek, ozdób świątecznych i do domu, odzieży, w tym ubranek dla dzieci, świec, kosmetyków, w tym także tych naturalnych i wielu innych wyrobów, które można podarować komuś lub sobie. 

Przez cały weekend prelegenci będą opowiadać o historii Bożego Narodzenia i jego tradycjach. Nie zabraknie wątków, tradycji i atrakcji kulinarnych, o które przy świątecznym stole zadbają Katarzyna Bosacka.

W programie znalazły się też strefa dla dzieci, liczne konkursy oraz skrzynka na listy do Gwiazdora, czyli Świętego Mikołaja. Wszystko to w świątecznej, magicznej atmosferze, którą wzmocni zapach pierników, jakie czekać będą na odwiedzających wraz z gorącymi napojami, w tym grzańcem. 

Festiwal Tradycji Bożonarodzeniowych Reniferiada odbędzie się w dniach 10-11 grudnia w Galerii Stary Browar w Słodowni +1.

W sobotę atrakcje czekać będą między godziną 10:00 a 20:00, a w niedzielę między 12:00 a 18:00. Wstęp jest bezpłatny. 

Zostań wystawcą 

Jeżeli posiadacie Państwo sklep lub jesteście osobą która wykonuje manufakturę lub inne piękne rzeczy i jesteście Państwo zainteresowani uczestnictwem w wydarzeniu w formie wystawcy  to prosimy o kontakt : marketing@codziennypoznan.pl