Mimo przewagi, Kolejorz nie zdołał “zamknąć” meczu

Lech Poznań zremisował z Pogonią Szczecin 2:2 w emocjonującym meczu rozgrywanym na stadionie w Poznaniu. Ponad 30 tys. widzów zgromadzonych na trybunach miało okazję obejrzeć widowisko pełne emocji, kontrowersji i zmagań sportowych na najwyższym poziomie.

Mecz zaczął się dobrze dla Lecha Poznań, który w pierwszej połowie miał szansę wyjść na prowadzenie. Niestety, Mikael Ishak nie wykorzystał karnego, a w dalszej części meczu sędzia Paweł Raczkowski nie pokazał drugiej żółtej kartki dla Kostasa Triantafyllopoulosa za faul na Afonso Sousie. Decyzja ta wywołała wiele kontrowersji, gdyż Grek miał już na koncie jedną żółtą kartkę.

Po przerwie obie drużyny starały się walczyć o zwycięstwo. Pogoń Szczecin zdołała objąć prowadzenie po błędzie Bednarka, ale nie cieszyła się długo, gdyż Ishak strzelając swojego 11 gola w ekstraklasie, błyskawicznie doprowadził do remisu.

Mimo zaciętej rywalizacji, wynik nie uległ już zmianie, a w tabeli pozostało status quo. Zarówno Lech Poznań, jak i Pogoń Szczecin, będą musiały zanalizować ten mecz i wyciągnąć wnioski na przyszłość.

W galerii zdjęć dostępnej na naszej stronie internetowej znajdziecie oceny poszczególnych zawodników Lecha Poznań po tym emocjonującym i kontrowersyjnym meczu.

W kolejnych meczach obie drużyny będą miały okazję poprawić swoją sytuację w tabeli. Lech Poznań zmierzy się z Górnikiem Zabrze, natomiast Pogoń Szczecin podejmie Cracovię.