Specjalna pula biletów na “Deszczową Piosenkę” dla posiadaczy OK Poznań

Cieszący się ogromną popularnością musical “Deszczowa Piosenka” w Teatrze Muzycznym w Poznaniu rozpoczął sprzedaż limitowanej puli biletów specjalnie dla posiadaczy karty lub aplikacji OK Poznań. Pomimo iż biletów na jesienne przedstawienia nie ma już w normalnej sprzedaży, uchodzące za gratkę dla fanów musicalu wejściówki na pokaz 19 września zostają zarezerwowane dla uczestników miejskiego programu.

 

Widzowie będą mieli okazję doświadczyć tego uznawanego przez krytyków widowiska muzycznego. Wystarczy podać numer karty lub aplikacji OK Poznań, aby zdobyć jedną z 200 dostępnych wejściówek. Oferta jest dostępna online oraz bezpośrednio w kasie Teatru Muzycznego do końca czerwca.

“Deszczowa Piosenka” to muzyczna satyra na Hollywood lat dwudziestych XX wieku i rodzącego się wówczas show-biznesu. Twórcy Betty Comden i Adolph Green zyskali zasłużoną miłość publiczności, przede wszystkim za takie utwory jak “Good Morning” czy “Singin’ In The Rain”. Teatralna adaptacja jest wiernym odzwierciedleniem filmowego pierwowzoru, nie zabrakło nawet słynnej sceny tańca w deszczu.

Musical w reżyserii Tadeusza Kabicza prowadzi publiczność do refleksji nad istotą legendarnej Fabryki Snów i pytaniem, skąd w człowieku bierze się pragnienie tworzenia zmyślonych, piękniejszych obrazów rzeczywistości.

Program OK Poznań, promowany przez Miasto Poznań, ma na celu aktywizację mieszkańców w korzystaniu z usług lokalnych przedsiębiorców i instytucji. Częścią oferty są atrakcje związane z kulturą, sztuką, sportem i rekreacją, zdrowiem oraz gastronomią. Więcej informacji na temat programu można znaleźć na stronie okpoznan.pl.