Kolejne ogłoszenia artystów na NEXT FEST Music Showcase & Conference 2024

NEXT FEST Music Showcase & Conference 2024, który odbędzie się w dniach 18-20 kwietnia w Poznaniu, zapowiada się jako ekscytujące wydarzenie muzyczne. Po pierwszych ogłoszeniach artystów, które wzbudziły duże zainteresowanie, przyszedł czas, aby odsłonić kolejne karty.

 

Do już ogłoszonej listy wykonawców, w tym takich talentów jak bracia Kacperczyk, Łona x Konieczny x Krupa, Fismoll, Agata Karczewska i Sara James, dołączają kolejne imponujące nazwiska. Wśród nich znajdziemy Małgorzatę Ostrowską, ikonę polskiej muzyki, obchodzącą w tym roku 40-lecie swojej pracy artystycznej. Fani jej niezapomnianych hitów, takich jak „Szklana pogoda”, z pewnością będą zachwyceni.

Inną artystką, która przykuje uwagę, jest Kasia Lins z jej najnowszym albumem „Omen”, będącym miłosnym crime story. Dołącza do niej Kinga Głyk, wybitna polska basistka, z najnowszym albumem „Real Life”. Tomek Ziętek, wszechstronny artysta z Inowrocławia, również pojawi się na scenie, prezentując solowy debiut „Some Old Songs”.

Seeme, znana z debiutanckiego albumu „Składam się z krótkich historii”, pracuje obecnie nad nowym materiałem, a grupa Kosmonauci zaskoczy publiczność swoją wizją jazzu. Dla fanów rocka, Bruklin zaprezentuje swój typowo miejski styl, a Dominik Dudek, zwycięzca The Voice of Poland, ukaże swoje umiejętności na scenie.

Tonfa, zespół mieszający rap z elementami hardcore, punk, grime i jungle, obiecuje dostarczyć świeżej energii. Lija, artystka z viralowym sukcesem na TikToku, również pojawi się z autentycznymi utworami. Boysyrewicz z kolei zaoferują mieszankę alternatywy, synth popu i disco z post punkowymi wpływami.

Nastia, z debiutanckim albumem „Lilie”, wprowadzi publiczność w świat alternatywnego popu i soulu. Pham, polsko-wietnamski producent, i Aura, z najnowszym singlem „Czy pamiętasz”, będą reprezentować scenę elektroniczną i alternatywną.

Iga Posta, wychowana w multikulturowej rodzinie, łączy różnorodne muzyczne style, a Massel zaprezentuje połączenie melancholii, głębokich polskich tekstów i gitarowego brzmienia. BIOS, zespół łączący pop, soul i blues, obiecuje dostarczyć wyjątkowych wrażeń.

Z międzynarodowej sceny pojawi się MK`ONE, ukraiński talent muzyczny, a Mùlk zaskoczy swoim unikatowym połączeniem różnych gatunków muzycznych. Wśród wytwórni, które zaprezentują swoje zespoły, znajdziemy Peleton Records i Niebieski Label, które przyczynią się do różnorodności festiwalu.

NEXT FEST Music Showcase & Conference to nie tylko koncerty, ale również panele dyskusyjne, warsztaty i inne aktywności skierowane do branży muzycznej i początkujących artystów. Jest to wyjątkowa okazja do świętowania muzyki, nawiązywania kontaktów i uczenia się od najlepszych w branży.