Louis Tomlinson w Poznaniu. Pierwsze fanki pojawiły się pod MTP już w nocy

W okolicy Międzynarodowych Targów Poznańskich od kilku godzin można zauważyć tworzące się coraz dłuższe kolejki głównie nastoletnich dziewczyn. Wielu mieszkańców zastanawia się „za czym kolejka ta stoi?”. Odpowiedź jest prosta – do Poznania powróciły koncerty, a dziś przyjechał idol nastolatek – Louis Tomlinson.

 

Louis Tomlison zdobył popularność jako członek grupy One Direction. Od kilku lat, podobnie jak jego koledzy z zespołu, działa w ramach kariery solowej. Podczas tegorocznej trasy koncertowej piosenkarz dwukrotnie zagra w Polsce, w tym dziś w Poznaniu na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Muzyk cieszy się dużą popularnością zwłaszcza wśród nastolatek i to właśnie one od wczesnych godzin już kolejkują pod terenem MTP, by mieć pewność, że zajmą miejsce najbliżej sceny.

Pierwsze osoby pojawiły się pod budynkiem już około godziny 4:00. Z każdą kolejną docierają następne, ustawiając się w kolejce od strony ul. Głogowskiej oraz od ul. Bukowskiej. Dziś uczniowie mają wolne, co z pewnością przyczyniło się do jeszcze większego zainteresowania „kolejkowaniem”. Zdecydowana większość osób jest przygotowana – ma ze sobą jedzenie i picie, część zabrała także folie termiczne na ewentualne poranne przymrozki.