Specjalny set dwóch koncertów w Poznaniu z pomocą dla Ukrainy

CK Zamek zaprasza na set dwóch koncertów Jarosława Jaruszewskiego. Raper, który bardziej znany jest pod pseudonimem Bisz, wystąpi w duetach z Kosą oraz Radexem. Wydarzenie odbędzie się już w najbliższą środę (27.07) o godzinie 20:00, a część dochodu ze sprzedaży biletu zostanie przekazana na pomoc Ukrainie.

 

Koncert jest częścią specjalnej trasy, która promuje dwie ostatnie płyty wykonawcy. Albumy powstały w ramach projektów Bisz/Kosa oraz Bisz/Radex. W Poznaniu fani muzyki będą świadkami dwóch koncertów, które mają zaprezentować krążki “Blady król” i “Duch Oporu” szerszej publiczności.

“Blady król” to najnowszy projekt artysty, który ukazał się w 2021 roku. Bisz połączył na płycie melancholię z wewnętrznym buntem, który zachęca go do rozważań dotyczących egzystencji. W tekstach można znaleźć sporo metafor, zabawy słowem, czy też elementów nawiązujących do literatury.

Druga płyta, którą Bisz będzie promować w stolicy Wielkopolski, to “Duch oporu”. Krążek został wydany w 2019 roku, lecz pandemia COVID-19 uniemożliwiła dokończenie wcześniej zaplanowanej trasy. Fani rapera będą mieli możliwość przesłuchania ulubionych utworów na żywo. Artysta skupia się na współczesnym świecie. Projekt jest refleksją dotyczącą dzisiejszego społeczeństwa.

Wydarzenie odbędzie się w środę 27 lipca na dziedzińcu CK Zamek. Start o godzinie 20:00.

Bilety można zakupić na stronie internetowej CK Zamek. Ceny wejściówek wahają się od 59 do 69 złotych (w zależności od puli). Część dochodu ze sprzedaży biletów organizatorzy przeznaczą na pomoc Ukrainie.