Rozpocznij nowy miesiąc z “Hej Poznań”!

Rozpoczynamy luty, czyli kolejny miesiąc z „Hej Poznań”. Kogo będziemy gościć w tym tygodniu?

 

O niezwyklej działalności stowarzyszenia Klanza, o tym jak edukować nauczycieli, a przy tym dzieci, o misji jaka towarzyszy na co dzień rozwojowi kształcenia i o tym, dlaczego każdemu potrzebny jest rozwój na każdym etapie życia zawodowego opowie Agnieszka Kaczmarczyk z Polskiego Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów Klanza.

Mirella Kryś i Elżbieta Mania z Muzeum Literackiego Henryka Sienkiewicza, współautorki wystawy „Trójkąty miłosne u Sienkiewicza. Odsłona II: Rodzina Połanieckich” opowiedzą o wystawie poświęconej książce Rodzina Połanciekich H. Sienkiewicza w Muzeum Literackim Henryka Sienkiewicza. Zdradzą też, jakie połączenia istnieją między współczesnością a powieścią wykreowaną 130 lat temu.

Ferie w województwie wielkopolskim tuż tuż – wiele miejsc w Poznaniu przygotowało na ten czas moc atrakcji dla małych i dużych. W programie Hej Poznań dowiemy się co na ten czas szykuje dla dzieci Teatr Animacji, a opowiedzą o tym Agata Drwięga, specjalistka ds. edukacji Teatru Animacji i Angelika Mierzwa, specjalista ds. promocji.

Dyrygenci Jarosław Goerllch i Tomasz Kaniewski, Orkiestra Miasta Poznania, opowiedzą o fantastycznym wydarzeniu muzycznym Epic Music & Sky, które odbędzie się 24 lutego w Auli UAM

Z kolei Karolina Brzezicka opowie o nadchodzących feriach w Wielkopolskim Muzeum Niepodległości.

W naszej kuchni wegetariańskie specjały przygotuje Ina Rybarczyk, która podpowie, jak przyrządzić pyszne, szybki i w przystępnej cenie dania.

Zapraszamy w poniedziałek od 8:30!