Eurojackpot sięga 230 milionów złotych! Brak zwycięzcy głównej nagrody wzmacnia kumulację

W ostatnim losowaniu Eurojackpot, które odbyło się w piątek, 29 marca, emocje sięgnęły zenitu, jednak nikt nie trafił głównej wygranej. Tym samym, kumulacja wzrosła do astronomicznej sumy 230 milionów złotych, która będzie do wygrania w kolejnym tygodniu. Mimo braku zwycięzcy pierwszego stopnia, losowanie przyniosło szczęście graczom z kilku krajów, z największą wygraną przypadającą Finlandii.

W piątkowym losowaniu wylosowane liczby to 7, 11, 30, 31, 39 oraz dodatkowe 5 i 10, co otwierało drogę do zgarnięcia 200 milionów złotych. Jednak to w Finlandii odnotowano wygraną drugiego stopnia, której wartość wyniosła imponujące 1 972 313,40 euro. Oprócz tego, siedem szczęśliwych trafień trzeciego stopnia (cztery w Niemczech, dwie w Norwegii i jedna w Danii) przyniosło każdemu z nich wygraną po 158 899 euro.

Polska również może pochwalić się sukcesami w tym losowaniu. Trzej polscy gracze osiągnęli czwarty stopień wygranej, inkasując po 287 553,60 zł każdy. Chociaż w naszym kraju nie padła wygrana wyższych stopni, to zainteresowanie grą wciąż pozostaje wysokie, a nadchodząca kumulacja na pewno przyciągnie jeszcze większą liczbę graczy.

Ogromna kumulacja w najbliższym losowaniu, która wyniesie 230 milionów złotych, jest rzadką okazją i z pewnością wzbudzi duże zainteresowanie wśród fanów loterii. Gracze z całej Europy będą mieli szansę na zmianę swojego życia jednym, szczęśliwym trafieniem. Eurojackpot, znany z hojnych wygranych, kontynuuje tradycję wzbudzania emocji i marzeń o wielkiej wygranej.