Trzy osoby poszkodowane po zderzeniu na DK 92 w Posadówku

W sobotnie popołudnie, 30 marca, na drodze krajowej nr 92 w Posadówku, niedaleko Lwówka, doszło do poważnego zdarzenia drogowego. Zderzyły się dwa pojazdy – osobówka i bus, co skutkowało zablokowaniem jednego z pasów ruchu i wprowadzeniem ruchu wahadłowego na tym odcinku trasy Lwówek – Pniewy. W wyniku wypadku poszkodowane zostały trzy osoby.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad natychmiast zareagowała, informując kierowców o utrudnieniach i wyznaczając objazdy dla omijania miejsca zdarzenia. Chociaż szczegółowe przyczyny wypadku są nadal badane przez odpowiednie służby, pierwsze doniesienia wskazują na zderzenie czołowe dwóch pojazdów.

Na miejscu zdarzenia pojawiły się służby ratunkowe, w tym karetki pogotowia, które udzieliły pierwszej pomocy poszkodowanym. Trzy osoby, kierowcy i pasażerowie zderzonych pojazdów, zostały przewiezione do najbliższego szpitala. Na szczęście, według wstępnych informacji, ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Policja prowadzi szczegółowe działania mające na celu ustalenie dokładnych okoliczności wypadku. Kierowcy podróżujący w tym rejonie są proszeni o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Wypadek ten przypomina o konieczności zachowania ostrożności na drogach, zwłaszcza na odcinkach o dużym natężeniu ruchu. Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o przestrzeganie przepisów i zaleceń służb drogowych oraz o zachowanie szczególnej uwagi w rejonach prac drogowych i objazdów.

Zarówno kierowcy, jak i lokalne władze liczą na szybkie przywrócenie normalnego ruchu na DK 92, aby zminimalizować utrudnienia dla podróżujących tą trasą. Wszyscy zainteresowani mogą śledzić bieżące informacje o sytuacji drogowej i ewentualnych zmianach w organizacji ruchu poprzez lokalne media oraz strony internetowe odpowiednich instytucji.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google.
Polityka prywatności i obowiązujące Warunki korzystania z usługi.