Mecz Futbolu Amerykańskiego: Armia Poznań vs. Tychy Falcons

Już wkrótce, drużyna Armia Poznań zmierzy się z Tychami Falcons w emocjonującym meczu futbolu amerykańskiego. Będzie to drugi mecz domowy zespołu w sezonie 2024, który odbędzie się na stadionie POSiR – Golęcin, przy ul. Warmińskiej 1.

Niezapomniane Widowisko

Mecz zaplanowano na godzinę 11:00, a organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, aby umilić czas kibicom. Widowisko wzbogacą dynamiczne występy cheerleaderek, które z pewnością dodadzą energii i kolorów na boisku.

Atrakcje dla Najmłodszych

Najmłodsi fani również znajdą coś dla siebie. Przygotowano dla nich liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, co sprawi, że każde dziecko będzie mogło aktywnie uczestniczyć w tym sportowym święcie.

Smaczne Przekąski

Podczas meczu będzie można także nabyć różnorodne przekąski, które zaspokoją głód nawet najbardziej wymagających smakoszy. Stoły pełne smakołyków sprawią, że kibicowanie stanie się jeszcze przyjemniejsze.

Wstęp Wolny

Wejście na mecz jest bezpłatne, co stanowi doskonałą okazję, aby spędzić aktywnie czas z rodziną i przyjaciółmi, ciesząc się sportowymi emocjami na najwyższym poziomie.

Dodatkowe Informacje

Więcej informacji na temat meczu i atrakcji towarzyszących można znaleźć na oficjalnym profilu Armii Poznań na Facebooku.

Zapraszamy wszystkich miłośników futbolu amerykańskiego do wspólnego kibicowania i spędzenia soboty na stadionie POSiR – Golęcin. Do zobaczenia na meczu!