Piknik Rodzinny: “Bezpieczeństwo ma znaczenie”

Już dziś odbędzie się wyjątkowy piknik rodzinny pod hasłem “Bezpieczeństwo ma znaczenie”. Wydarzenie zaplanowane na ulicy Wajsówny 9 odbędzie się w godzinach od 11:00 do 15:00 i jest skierowane zarówno do dzieci, jak i dorosłych. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, które pozwolą najmłodszym uczestnikom poznać zasady ruchu drogowego oraz wziąć udział w licznych grach i zabawach.

Atrakcje dla Najmłodszych

Podczas pikniku dzieci będą miały okazję skorzystać z dmuchańców oraz uczestniczyć w rozmowach z policją, które będą edukować na temat bezpieczeństwa na drodze. Jedną z najciekawszych atrakcji dla najmłodszych będzie malowanie wraku samochodu – zajęcie, które pozwoli na kreatywne wyrażenie siebie.

Atrakcje dla Starszych

Dla starszych uczestników przygotowano symulatory dachowania i zderzeń, które pozwolą na bezpieczne doświadczenie skutków niebezpiecznych sytuacji na drodze. Dodatkowo, będzie możliwość odbycia jazd testowych najnowszymi modelami samochodów, co z pewnością zainteresuje fanów motoryzacji.

Edukacja i Zabawa

Piknik “Bezpieczeństwo ma znaczenie” to doskonała okazja do połączenia edukacji z zabawą. Dzięki obecności policji, dzieci i ich rodzice będą mogli dowiedzieć się więcej na temat zasad bezpieczeństwa na drodze oraz jak unikać potencjalnych zagrożeń. Program pikniku został stworzony z myślą o integracji rodzinnej oraz promowaniu świadomego i bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym.

Wstęp Wolny

Wstęp na piknik jest bezpłatny, co czyni go doskonałą okazją do spędzenia aktywnego i edukacyjnego dnia w gronie rodziny. Organizatorzy zachęcają wszystkich do przybycia i uczestnictwa w atrakcjach przygotowanych na ten dzień.

Więcej Informacji

Szczegółowe informacje na temat pikniku można znaleźć na oficjalnym profilu wydarzenia na Facebooku.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Poznania i okolic do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Przyjdźcie, bawcie się i uczcie razem z nami!