Bilety za złotówkę na mecz Lech Poznań-Pogoń Szczecin

Rusza promocja bilet w cenie 1 zł na mecz Lech Poznań – Pogoń Szczecin. Promocja jest skierowana do kibiców, którzy posiadają karnet i chcą zabrać ze sobą na mecz osobę, która nie ma Karty Kibica.

Każda osoba posiadająca karnet na bieżącą rundę może umożliwić zakup tylko jednego promocyjnego biletu na mecz z Pogonią Szczecin.
Promocyjny bilet można zakupić na 2 sposoby:

W kasach
Aby uzyskać bilet za 1 zł osoba posiadająca karnet na obecną rundę jesienną powinna udostępnić swoje dane (imię, nazwisko i nr ACN) kibicowi chcącemu kupić bilet za 1 zł. Przy kasie należy podać:
– imię i nazwisko osoby posiadającej karnet Jesień 2012,
– nr ACN karty kibica osoby posiadającej karnet Jesień,
– dokument (dowód osobisty, paszport, skrócony akt urodzenia) zawierający imię, nazwisko i pesel osoby wyrabiającej pierwszy raz Kartę Kibica.
Z promocji można skorzystać od 4 do 22 września.

Przez internet
W tym celu osoba chcąca zakupić taki bilet, powinna zamówić Kartę Kibica w czasie od 4 do 16 września (czas realizacji zamówienia z dostawą na wskazany adres wynosi 7 dni roboczych) z dostawą pod wskazany adres (koszt usługi wynosi 20 zł za jedną kartę; pełna instrukcja znajduje się na stronie http://bilety.lechpoznan.pl/info/8/karta-kibica-lecha-poznan.html) i przesłać zgłoszenie na adres: bilet@bilety.lechpoznan.pl. Zgłoszenie powinno zawierać:
– nr transakcji dotyczący zamówionej Karty Kibica,
– nr ACN Karty Kibica, na której jest nabity karnet na rundę jesienną wraz z imieniem i nazwiskiem jej posiadacza.

Po prawidłowej weryfikacji zgłoszenia kibic będzie mógł zakupić bilet za 1 zł w kasie stadionu, w sprzedaży internetowej oraz w punktach sprzedaży, których pełna lista znajduje się na stronie: http://bilety.lechpoznan.pl/sklepy/