Jak przeżyć rok akademicki, czyli porady na 40-lecie miesięcznika „W Drodze”

Miesięcznik wspólnie z Wyższą Szkołą Bankową zapraszają na spotkanie z Adamem Szustakiem OP, charyzmatycznym wykładowcą. Dominikanin podpowie, i to nie tylko studentom, jak przetrwać bez problemów rok akademicki. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 24 października o godz. 18.

Spotkanie z dominikaninem ojcem Adamem Szustakiem odbędzie się w najbliższy czwartek 24 października o godz. 18:00 w auli Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu przy ul. Powstańców Wielkopolskich 2a.

To pierwsze z cyklu spotkań organizowanych przez miesięcznik „W drodze” z okazji obchodzonego w tym roku 40-lecia istnienia pisma.
– Zależało nam na tym, by obchodów naszego jubileuszu nie zamknąć jedną uroczystością, ale żeby to świętowanie trwało. I tak zrodził się pomysł, by raz w miesiącu, przez cały rok akademicki, zapraszać Poznaniaków na spotkania ze znanymi, ciekawymi osobami – mówi Katarzyna Kolska, zastępca redaktora naczelnego miesięcznika „W drodze”.

– A my cieszymy się, że właśnie Wyższa Szkoła Bankowa jest miejscem, w którym ten cykl spotkań się rozpocznie. – dodaje w imieniu studentów rzecznik uczelni, Magdalena Piątek.

W listopadzie miesięcznik „W drodze” planuje spotkanie z Janiną Ochojską, w grudniu z prof. Janem Miodkiem.

Miesięcznik „W drodze” wydawany jest przez poznańskich dominikanów od 1973 roku. Obecnie oprócz wydania papierowego „W drodze” ma też wydania elektroniczne – jest to pierwszy i wciąż jedyny polski miesięcznik, dostępny na amerykańskiej platformie amazon.com, największej internetowej księgarni na świecie.