Dzień z jogą w Starym Browarze

Wszystkich fanów jogi – zaawansowanych i początkujących – Stary Browar zaprasza na warsztaty „Jogobranie”. Poprowadzi je charyzmatyczna Elżbieta Krzyżaniak-Smolińska, której wakacyjne zajęcia w parku Starego Browaru potrafiły przyciągnąć ponad 100 osób. W sobotę 23 listopada w Słodowni+1 opowie ona o technikach oddychania, medytacji i poprowadzi zajęcia z power jogi. Wstęp wolny!

Warsztaty jogi  „Jogobranie”:

Program:
– „Metodyka” – prezentacja i omówienia wybranych pozycji jogi (asan)
– „Power joga” – zajęcia z jogi dynamicznej – rzeźbi sylwetkę, wzmacnia i rozciąga mięśnie, uwalnia od stresów i rozwija koncentrację
– „Wiedza o oddechu” – wykład i ćwiczenia
– „Medytacja” – wykład i ćwiczenia

Warto zabrać własną matę.

Termin i miejsce:
godz. 10:00 – 14:00, 23 listopada (sobota), Słodownia +1, Stary Browar w Poznaniu

Wstęp:
wolny, zapisy w Punktach Informacyjnych Starego Browaru (tel. 61 667-14-00, 61 859-60-50)

Elżbieta Krzyżaniak-Smolińska jest nauczycielką jogi i założycielką Centrum Szczęśliwego Człowieka „Energia”, prowadzącego zajęcia i kursy z jogi, medytacji i różnych metod relaksacji. Jej zarażające pozytywną energią podejście do życia płyną jednak nie tylko z jogi i medytacji. Ma na swoim koncie także takie dokonania jak przypłynięcie wpław Wisły, zdobycie Mont Blanc i ukończenie najtrudniejszych zawodów survivalowych w Polsce „Selekcja”. Latem CSC „Energia” prowadziło w parku Starego Browaru zajęcia w cyklu „WF w parku”. Cieszyły się one ogromną popularnością, przyciągając we wtorkowe popołudnia nawet 100 osób.

Organizator warsztatów: Centrum Szczęśliwego Człowieka „Energia”