Półfinał Mistrzostw Polski Kobiet w Koszykówce U20

Od piątku 24 stycznia w Poznaniu w hali POSiR przy ul. Chwiałkowskiego trwają rozgrywki półfinałowe Mistrzostw Polski Kobiet do lat 20.

W piątek rozegrane zostały dwa mecze: MLKS Rzeszów – UKS Basket Aleksandrów Łódzki 60 – 69 oraz INEA AZS Poznań – KKS Olsztyn 77 – 38. Zwycięstwo poznanianek ucieszyło wszystkich fanów naszych koszykarek, zwłaszcza że zwyciężyły w pięknym stylu. Akademiczki prowadziły już od pierwszych minut – pierwsza kwarta  zakończyła się dla INEI AZS 19:13, w kwarcie drugiej poznanianki zdobyły przewagę 10 punktów 34:24, kwarta trzecia to już przewaga nad rywalkami 31 punktów 61:30! A kwarta czwarta zakończyła się wynikiem 77:38.