Fregata Swimming: jak ferie, to tylko w wodzie!

Szkoła Pływania Fregata Swimming zaprasza na wyjątkowe muzyczno-rytmiczne zajęcia dla dzieci. Będzie basenowa orkiestra, piracka zabawa i niesamowite koncerty. Oj, będzie się działo!

Szkoła Pływania Fregata Swimming to już sprawdzona marka eksperta w zakresie nauki pływania dzieci i dorosłych. Naszym celem jest również mądre i twórcze organizowanie wolnego czasu dla najmłodszych pływaków – dlatego na organizowanych przez szkołę zajęciach atrakcji nigdy nie brakuje. Co będzie się działo?

W przyszłym tygodniu dzieci z Poznania będą mogły wziąć udział w zabawie w wodzie, w prawdziwej pirackiej przygodzie. Piracka łajba znowu wypływa na szerokie wody w poszukiwaniu skarbów, dlatego szukamy kandydatów na młodszych piratów. Lądowe szczury niech się schowają do dziury, a prawdziwi łowcy przygód niech wskakują na pokład! I przeżyją to, co dane było przeżyć poprzedniej załodze. Gdzie i kiedy można się zaokrętować? Rejs rusza w środę, 12 lutego, o godzinie 17. Zajęcia będą bezpłatne, na Termach Maltańskich, a przyjść może każdy, choć trzeba się liczyć z tym, że nie dla wszystkich może wystarczyć miejsc – dlatego lepiej się zapisać na www.fregata.com.pl

Dla młodszych kandydatów na piratów Fregata Swimming proponuje „Zabawę z rytmiką i muzyką”. Pod takim hasłem w grupach dla dzieci w wieku od 3 do 36 miesięcy trenerzy szkoły będą tworzyli wyjątkową orkiestrę – przy użyciu instrumentów muzycznych, na których dzieci będą wystukiwały i wygrywały rytm do piosenek i wierszyków. Szkoła zaprasza w najbliższą sobotę do Term Maltańskich. Start 9.45, a rodzice małych małych pływaków proszeni są, by zabrali ze sobą grzechotki, metalowe trójkąty, trąbki, piszczałki itp. Dzięki takiemu „arsenałowi” pobyt na basenie zamieni się we wspaniałą wodną przygodę.