Kreatywna zabawa

O tym, że dzieci mają milion pomysłów na minutę wie doskonale każdy rodzic, który niekoniecznie umie sobie z nimi poradzić. Sposoby na to jak przekuć kreatywność naszych pociech w atrakcyjną formę rozwoju znajdą rodzice w sobotę 27 września w Family Cafe – Centrum Kreatywnego Rozwoju, które mieści się przy ul. Grunwaldzkiej 136.

Już o 12.00 rozpoczną się zajęcia pokazowe Grupy Zabawowej. Może właśnie wtedy zostaną odkryte dziecięce talenty. Zarówno zajęcia umuzykalniające jak i baletowe pomogą wzbudzić w najmłodszych pasję do muzyki i tańca. Wyobraźnię dzieci pobudzą zajęcia kreatywne, a apetyt na kulinarne eksperymenty warsztaty Art Food. Nie zabraknie również zajęć gimnastycznych. Dzieci będą mogły sprawdzić jak wygląda joga. W programie spotkania znajdzie się także Akademia kreatywnego futbolu.

Dla rodziców przewidziane są zajęcia z chustowania oraz szkoły rodzenia. Będą mogli skorzystać z konsultacji dietetycznych oraz poznać ofertę zabiegów pielęgnacyjnych Klinki Urody Estetique, a także poznać najnowsze trendy w modzie dziecięcej w trakcie pokazu mody Le Bonbon Fashion.

Od 14.00 do 18.00 dzieci będą miały niezwykłą okazję wcielenia się w rolę modeli i modelek .Ciekawe stylizacje na włosach najmłodszych wykona fryzjer Bea Belezy. Posłuży się nie tylko profesjonalnymi kosmetykami dla dzieci marki HOT TOT, ale i maszynką, którą będzie wycinał na włosach fantazyjne wzory. Każde dziecko będzie mogło również wziąć udział w mini sesji zdjęciowej upamiętniającej przygodę z modelingiem.

Na uczestników spotkania czekają liczne animacje: projektowanie koszulek, malowanie buziek czy modelowanie baloników, a także słodki poczęstunek. Przewidziany jest również konkurs na najbardziej zgraną rodzinę.

Każdy, kto chce zarezerwować sobie miejsce, proszony jest o przesłanie maila z nazwą warsztatu w tytule na adres familycafe.poznan@gmail.com