Skrzypcowy duet w twoim domu? To może być proste dzięki MTP!

Międzynarodowe Targi Poznańskie organizują konkurs pt. “Zaproś Muzykę do Swojego Domu” w ramach patronatu nad zbliżającym się konkursem Skrzypcowym im. H. Wieniawskiego. Wystarczy uaktywnić pokłady swej twórczości, a autorzy najlepszych prac konkursowych wysłuchają 30 minutowego koncertu we własnym domu.

Wystarczy nakręcić krótki film, w którym znajdzie się odpowiedź ma proste pytanie: “dlaczego chcesz zaprosić muzykę do swojego domu?”, a tym samym zyskać szansę na koncert bez wychodzenia z mieszkania.

Zespół, który odwiedzi domy zwycięzców to duet 2be Violin Duo, który znany jest ze skrzypcowych aranżacji, wykorzystując połączenie klasyki i współczesności.

Prace należy wysłać na adres promocja@mtp.pl. Co prawda ostateczny termin zakończenia konkursu nie został podany, ale na występy zostaną zorganizowane jedynie dla autorów czterech najlepszych prac konkursowych.

Projekt „Zaproś muzykę do swojego domu” nawiązuje do mecenatu, jaki w 2016 roku Targi sprawują nad Międzynarodowym Konkursem Skrzypcowym im. H. Wieniawskiego.