“Rozbijamy Szklane Sufity po raz drugi!” Konferencja motywacyjna w Starym Browarze

Wiosna to idealny moment na inwestycję w siebie, samorozwój oraz wprowadzenie zmian w codziennym życiu, które do tej pory wydawało się monotonne, przewidywalne i pełne rutyny. 18 marca Fundacja Pomiędzy i Blow Up Hall 5050 zapraszają na drugą edycję konferencji Rozbijamy Szklane Sufity, która odbędzie się w godzinach 10:00-17:00 w Słodowni +2 w Starym Browarze. Wydarzenie to ma charakter motywacyjny, jego głównym celem jest zachęcenie uczestniczek do większej wiary we własne możliwości oraz podejmowania działań mających na celu rozwój osobisty i zawodowy. Prelegenci pokażą w jaki sposób znaleźć w sobie moc i osiągnąć zaplanowane cele.

Pomysłodawczynią pierwszej konferencji Rozbijamy Szklane Sufity, która odbyła się w Starym Browarze w listopadzie minionego roku, była Katarzyna Stróżyńska, Prezes Fundacji Pomiędzy. Misją Fundacji jest m.in. Inicjowanie i wspieranie działań propagujących nieustanny rozwój intelektualny, emocjonalny i społeczny, otwarcie na nowe doświadczenia i wiedzę, współpracę, szacunek dla odmienności oraz racjonalne wykorzystanie czasu na każdym etapie życia. Wydarzenie spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem i dużym zainteresowaniem. Do organizacji kolejnych edycji włączyła się Marta Klepka, Dyrektor Hotelu Blow Up Hall 5050, organizatorka wielu wydarzeń kulturalnych, pokazów mody i spotkań motywacyjnych. Stary Browar jest partnerem wydarzenia.

W tym roku, do odkrywania własnego ja i poszerzania horyzontów zachęcać będą następujący prelegenci:

    •  Katarzyna Sokołowska, choreografka, producentka i reżyserka największych pokazów mody w Polsce. Znana również z telewizyjnego show TVN „Top Model”, gdzie występuje w roli jurorki. Rozpocznie spotkanie od podzielenia się doświadczeniami zdobytymi w trakcie setek zrealizowanych projektów.
    • Katarzyna Stróżyńska, Prezes Fundacji „Pomiędzy”, akredytowany coach ICF, trener biznesu, certyfikowany praktyk metody Points of You, Master NLP, Master of Business Administration i magister sztuki. Uczestniczki wykładu zachęci do tego, by nie traciły siły i odwagi do działania.
   •   Magdalena Kowalak, prezes spółki zarządzającej Starym Browarem, a wcześniej wieloletnia członkini zarządu Starego Browaru, doktor nauk ekonomicznych, bizneswoman. W swoim wystąpieniu poruszy temat, dlaczego w życiu warto zaczynać od siebie.
    •   Jacek Schmidt, redaktor naczelny „Twojego Stylu”, jednego z najlepszych magazynów modowych w Polsce. Przedstawi świat z perspektywy mężczyzny, który pracuje na sukcesy kobiet.
    •   Anna Geisler-Jankowiak, twórca i dyrektor Kliniki Estetyki Ciała, ale przede wszystkim żona i matka, która opowie o tym, że macierzyństwo nie stoi na przeszkodzie rozwoju zawodowego.
   •  Karolina Szlachta, właścicielka butiku Patrizia Pepe, stylistka, dla której świat mody i dress codu nie stanowi tajemnic. Bizneswoman, która miłość do ubioru przekształciła w prawdziwy, przedsiębiorczy sukces.
    •  Bartek Jędrzejak, dziennikarz „Dzień Dobry TVN”, który swoją pozytywną energią i inspirującymi reportażami zaszczepia w innych motywację do działania na każdy kolejny dzień. Podczas swojego wystąpienia opowie o metodach i technikach wystąpień publicznych.

Nie od dziś wiadomo, że jeden mały sukces napędza kolejny. Jesteśmy przekonani, że każda z uczestniczek konferencji wyniesie z niej mnóstwo chęci do działania oraz motywacji i uwierzy, że na zmiany w życiu nigdy nie jest za późno!” – mówi Marta Klepka, która poprowadzi konferencję „Rozbijamy Szklane Sufity” i jest pomysłodawczynią wydarzenia. Marta Klepka, na co dzień prezes zarządu Fortis Nowy Stary Browar i dyrektor hotelu Blow Up Hall 5050 działa też aktywnie w ramach „Dress for succes”, gdzie główną ideą jest pomoc kobietom w ponownym zaistnieniu na rynku pracy.

Udział w konferencji jest płatny w wysokości 20zł. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Rejestracja na stronie www.pomiedzy.org.

Organizatorzy: Blow Up Hall 5050, Fundacja Pomiędzy
Partner: Stary Browar
Patronat: Dealer Audi Porsche Poznań Franowo Fundacja Gastronomia na Obcasach, Montibello, Szafirowe Osiedle
Patronat medialny: WTK, epoznan.pl, Radio Zet Gold, Business & Prestige