Jeszcze tylko przez tydzień można oglądać prace Fridy Kahlo

Jeszcze tylko do końca przyszłego tygodnia można oglądać wystawę „Frida Kahlo i Diego Rivera. Polski kontekst”. Wydarzenie na skalę międzynarodową, przyciąga zarówno mieszkańców całej Polski, jak i miłośników sztuki z innych europejskich państw.

Wystawa to jedno z największych wydarzeń kulturalnych 2017 roku w Poznaniu. Twórczość Fridy Kahlo bardzo rzadko prezentowana jest publicznie, dlatego wydarzenie ma charakter i prestiż międzynarodowy. Cieszy się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród poznaniaków, jak i mieszańców innych polskich i zagranicznych miast.

Tytuł wystawy nawiązuje zarówno do bliskich relacji Kahlo i Rivery z autorkami o polskim pochodzeniu – Bernice Kolko i Fanny Rabel, jak i do prezentacji ich obrazów podczas wystawy Sztuki Meksykańskiej w 1955 roku w Polsce.

CK Zamek przygotowało także dodatkowe atrakcje, w tym m.in. oprowadzania nocne,  a także udogodnienia dla różnych grup społecznych.

Wystawa czynna będzie do 21 stycznia. Zwiedzać ją można od wtorku do niedzieli w godzinach 12:00-20:00, jednak 20 i 21 stycznia, czynna będzie do północy.

Bilety w sprzedaży online są już niedostępne.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google.
Polityka prywatności i obowiązujące Warunki korzystania z usługi.