Obchody Poznańskiego Czerwca – utrudnienia w ruchu

W związku z organizacją obchodów 62. rocznicy Poznańskiego Czerwca w Poznaniu będzie dziś wprowadzonych kilka czasowych zmian w organizacji ruchu.

Na części ul. Kochanowskiego i Krasińskiego obowiązywać dziś będzie czasowy zakaz zatrzymywania się.

W godzinach 9:30-13:00, w związku z uroczystościami oraz przemarszem z dawnej zajezdni na ul. Gajowej możliwe są utrudnienia w tej okolic oraz na ul. Sienkiewicza, Słowackiego, Kochanowskiego przy skrzyżowaniu z ul. Dąbrowskiego w kierunku Komendy Głównej Policji.

W godzinach 10:30-13:00 ulice: Kochanowskiego na odcinku od Dąbrowskiego do Poznańskiej oraz ul. Krasińskiego na odcinku od Mickiewicza do Kochanowskiego zostaną zamknięte dla ruchu.

W godzinach 13:00-15:30, z uwagi na uroczystości przy bramie głównej Zakładów Cegielskiego, odcinek ul. 28 Czerwca 1956r. od ul. Wspólnej do ul. Hetmańskiej zostanie zamknięty dla ruchu.

W godzinach 18:00-18:30, ze względu na przemarsz z kościoła oo. Dominikanów pod Pomnik Ofiar Poznańskiego Czerwca na placu Mickiewicza, odcinek al. Niepodległości od ul. św. Marcin do ul. Libelta będzie zamknięty dla ruchu.

Możliwe są także inne czasowe zmiany wprowadzane przez służby.