O hobby na Międzynarodowych Targach Poznańskich

W sobotę i w niedzielę, 27 i 28 października, na Międzynarodowych Targach Poznańskich będzie można odnaleźć nową pasję. Wszystko za sprawą odbywających się tam Targów Hobby, podczas których zaprezentowane zostaną zarówno tradycyjne zajęcia jak i nowinki technologiczne.

Targi HOBBY odbędą się w Poznaniu już kolejny raz. Co roku cieszą się dużą liczbą odwiedzających, którzy mają możliwość odwiedzania wielu stref tematycznych. Tym razem również ich nie zabraknie – zainteresowani odwiedzą między innymi strefę LEGO o powierzchni aż 1000m2. Zainteresowani zobaczą między innymi konstrukcje o tematyce militarnej oraz makietę miasteczka o wymiarach 2,5×10 m, wokół której jeździć będą pociągi. Twórcą ekspozycji będzie Stowarzyszenie „Zbudujmy To!”, grupa zrzeszająca miłośników klocków Lego.

Dla odwiedzających przygotowane zostaną również stoiska stwarzające możliwość poznania świata gier planszowych. Główną atrakcją będzie premiera gry „Placki”, sprawdzającej zręczność, pamięć i spostrzegawczość uczestników zabawy. Nie zabraknie też rozmów o doskonale znanych grach oraz okazji do poznania tych mniej popularnych.

Zainteresowani będą mogli także wziąć udział w licznych warsztatach – czekać będą na nich między innymi zajęcia z kaligrafii, robotyki czy renowacji starych mebli. Coś dla siebie znajdą również miłośnicy modelarstwa i wirtualnego świata VR. Pomyślano także o fanach motoryzacji i z myślą o nich przygotowana zostania strefa samochodów RC.

Targi HOBBY dostępne do zwiedzania będą w godzinach 10:00-18:00 w sobotę, a w niedzielę – w godzinach 10:00-17:00. Bilety na wydarzenie w cenach 17-53 zł do nabycia są online lub w wybranych kasach Międzynarodowych Targów Poznańskich.