“Drugi spektakl” w Teatrze Polskim za darmo dla poznańskich seniorów

W czwartek, 9 maja, rozpocznie się rezerwacja bezpłatnych biletów dla poznańskich seniorów, którzy chcieliby obejrzeć “Drugi spektakl” na deskach Teatru Polskiego w Poznaniu.

O bezpłatne wejściówki mogą ubiegać się poznaniacy, którzy ukończyli 60. rok życia i posiadają Poznańską Złotą Kartę, czyli Kartę Seniora. To jeden z elementów kulturalnej oferty Miasta Poznań skierowanej do najstarszych mieszkańców miasta. Ma ona na celu przede wszystkim aktywizację seniorów i włączanie ich w życie miejskie.

Przedstawienie “Drugi Spektakl” odbędzie się 21 i 25 maja w Teatrze Polskim o godzinie 18:00. Rezerwacja bezpłatnych biletów rozpocznie się jutro (9 maja), o godzinie 14:00 i potrwa do wyczerpania puli.

W celu dokonania rezerwacji należy zadzwonić pod numer telefonu Biura Poznań Kontakt 61 646 33 44 (po połączeniu wybrać 0 lub 1, a następnie 0) i podać numer Karty Seniora – “Poznańskiej Złotej Karty” oraz swoje imię i nazwisko.

Jedna osoba może otrzymać maksymalnie dwie pojedyncze wejściówki, które można odbierać w Centrum Inicjatyw Senioralnych (ul. Mielżyńskiego 24) 16 i 17 maja, w godz. od 8.00 do 16.00. Przy odbiorze trzeba podać imię i nazwisko oraz okazać Kartę Seniora – “Poznańską Złotą Kartę”, na którą dokonano rezerwacji.

Co ważne, w danym półroczu posiadacz Karty Seniora może zarezerwować maksymalnie dwie wejściówki na jeden z oferowanych spektakli. Kolejne rezerwacje będą możliwe w następnym półroczu.

Najbliższe spektakle, na które będą dostępne bezpłatne bilety, odbędą się:

31 maja 2019 r., godz. 19.00, “Kwartet” – Teatr Muzyczny

2 czerwca 2019 r., godz. 19.00, “Kwartet” – Teatr Muzyczny

To nie jedyna atrakcyjna oferta teatralna dla najstarszych mieszkańców. Od kwietnia seniorzy z Poznania mogą również korzystać z promocji na bilety na spotkania w Kinie Muza w ramach cyklu “Senior w Muzie”. Przed każdym seansem odbywa się krótkie wprowadzenie, a po projekcji można podyskutować przy kawie i herbacie (wliczonych w cenę biletu).