W siedzibie PAN będzie obradował Wojewódzki Okrągły Stół Edukacyjny

Wojewódzkie Okrągłe Stoły Edukacyjne odbywają się w całej Polsce i są realizacją jednego z postulatów, jakie zgłoszono podczas posiedzeń Ogólnopolskiego Okrągłego Stoły Edukacyjnego w pierwszej połowie 2019 roku. Wielkopolskie zebranie zwołał wojewoda wielkopolski, Zbigniew Hoffmann. Do obrad zaproszono dyrektorów szkół, nauczycieli, przedstawicieli rad rodziców, samorządów uczniowskich, pracodawców i organizacji pozarządowych działających na rzecz oświaty. Obrady […]

Wojewódzkie Okrągłe Stoły Edukacyjne odbywają się w całej Polsce i są realizacją jednego z postulatów, jakie zgłoszono podczas posiedzeń Ogólnopolskiego Okrągłego Stoły Edukacyjnego w pierwszej połowie 2019 roku.

Wielkopolskie zebranie zwołał wojewoda wielkopolski, Zbigniew Hoffmann. Do obrad zaproszono dyrektorów szkół, nauczycieli, przedstawicieli rad rodziców, samorządów uczniowskich, pracodawców i organizacji pozarządowych działających na rzecz oświaty.

Obrady rozpoczną się o godzinie 12:00 w siedzibie PAN przy ul. Wieniawskiego. Nie wiadomo ilu z zaproszonych gości odpowiedziało na zaproszenie wojewody i weźmie udział w spotkaniu.