Wrześniowa Noc w Palmiarni Poznańskiej już jutro!

Piątek 13-ego wcale nie musi być pechowy. Wręcz przeciwnie – zapowiada się bardzo udanie, szczególnie dla tych, którzy postanowią wybrać się do Palmiarni Poznańskiej o nietypowej porze. Już jutro odbędzie się wrześniowa edycja Nocy w Palmiarni.

Noc w Palmiarni to wydarzenie, które cieszy się dużym zainteresowaniem poznaniaków i turystów. To możliwość zobaczenia roślin po zapadnięciu zmroku. Blask księżyca sprawia, że wyglądają one zupełnie inaczej niż w dzień, a co ważne, wiele z nich, podobnie jak ludzie, w nocy mają inny “tryb życia”, co także nadaje im wyjątkowego charakteru.

Najbliższa, wrześniowa odsłona Nocy już jutro, w godzinach 20:00-2:00 (kasa biletowa czynna do 1:30).

Dodatkową atrakcją będzie koncert, podczas którego zaprezentują się uczniowie wydziałów jazzu i wokalistyki jazzowej Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Fryderyka Chopina oraz Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II st. im. Jadwigi Kaliszewskiej, znanej jako “Poznańska Szkoła Talentów” w Zespole Szkół Muzycznych przy ul. Głogowskiej 90. Program koncertów będzie bardzo zróżnicowany, w większości wypełniony standardami muzyki jazzowej i przebojami muzyki rozrywkowej.

Wydarzenie w cenie biletu wstępu do Palmiarni:
ulgowy : 7 zł
normalny: 10 zł

Od godziny 22.00 wejście do Parku Wilsona możliwe jest tylko bramą od ul. Matejki.