Studio Browar / Ferie

Już w piątek 31 stycznia w Studio Browar Piątek przedstawimy Wam niezwykły żłobek. “Mali Odkrywcy” to bezpłatny żłobek  finansowany ze środków Unii Europejskiej, z którego korzystać mogą niepełnosprawne matki przebywające na urlopach wychowawczych lub bezrobociu. Naszym gościem będzie pomysłodawczyni projektu – Agnieszka Michońska. 

O tym, że pies przygarnięty ze schroniska kocha najmocniej, a także o najpilniejszych potrzebach poznańskiego schroniska   porozmawiamy z jego dyrektorką Agatą Szaratą.
Tajniki intercyzy – po co ją zawierać, kiedy, przed czym chroni i ile kosztuje zdradzi nam prawniczka Zofia Chołody. Na naszych kanapach zasiądzie również Martyna Łokuciejewska, która przedstawi  najciekawsze  wydarzenia kulturalne, które aktualnie odbywają się w CK Zamek.
Natomiast  Anna Dembińska, kierownik szkolenia praktycznego w Zespole Szkół Gastronomicznych opowie o tym kto dziś kształci się w zawodzie kucharza i czy programy kulinarne spowodowały, że chętnych do nauki jest więcej. Program dosmaczy Top Chef Jakub Reszka!
Początek programu o 17.00 – zapraszamy serdecznie!