CK Zamek dostępny online

Od dzisiaj obowiązują nowe obostrzenia, które objęły m.in. instytucje kultury. CK Zamek nie chce pozbawiać odbiorców kontaktu z kulturą, dlatego zachęca do zapoznania się z ofertą online, którą udostępniono.

 

Instytucje kultury musiały znów zamknąć swoje drzwi dla zwiedzających. Tym razem jednak większość z nich jest już przygotowanie na “spotkanie” z odbiorcami w sieci.

CK Zamek zachęca do odwiedzin w formie zdalnej. Najbliższe wydarzenia, które były zaplanowane zostaną w całości przeniesione do świata wirtualnego lub przeniesione na późniejszy termin.

Na stronie internetowej Zamku można śledzić na bieżąco ogłaszane wydarzenia online.

Jednocześnie przez cały czas można zwiedzać CK Zamek, ale w wersji przed ekranem monitora. Dostępne są także wirtualne wycieczki po zamkowych wystawach.

Niedawno uruchomiono także Mediatekę, w której znajdują się m.in. zdjęcia, filmy, nagrania audio o historii i architekturze Zamku oraz materiały z naszych wydarzeń. 

Cały czas działa Księgarnia Bookowski – placówka zachęca, by w drodze do księgarni zajrzeć na wystawę Jerzego Wierzbickiego „Czarnobyl” w Holu Wielkim. Wstęp na wystawę jest bezpłatny.