BOX LOGISTICS waterpolo przegrywa z Mistrzem Polski

W sobotę 20 listopada br. w Warszawiw odbył się mecz IV kolejki Ekstraklasy piłkarzy wodnych w sezonie 2021/22. Przeciwnikiem seniorskiej drużyny Box Logistics Waterpolo Poznań był Mistrz Polski AZS Uniwersytet Warszawski. Poznianiacy po walce przegrali 8 do 5!

W sobotę o godzinie 20.30 w Warszawie piłkarze wodni Box Logistics Waterpolo Poznań byli podejmowani przez drużynę aktualnego Mistrza Polski AZS Uniwersytat Warszawski. Mecz od samego początku rozgrywany był w bardzo szybkim tempie. Po pierwszej kwarcie był remis 0-0 a w połowie meczu prowadzili warszawiacy 3 do 1. Ostatecznie drużyna ze spolicy wygrała 8 do 5.

„Rozegraliśmy dobre zawody. Niestety przeciwnik okazał się za mocny. Gratuluję drużynie stołecznej wygranej. Chcę jednak pochwalić swoich kolegów z drużyny, którzy pokazali dużą siłę i charakter. Mimo wyniku, mecz był dobry w naszym wykonaniu.”- mówi prezes i zawodnik Tomasz Różycki

IV kolejka Ekstraklasy

Warszawa sobota 20.11.2021- godz. 20.30

AZS Uniwersytet Warszawski- Box Logistics Waterpolo Poznań 8-5

MVP: Paweł Handze

Skład(bramki):

1.Paweł Handze- bramkarz, 2.Bartłomiej Kowalewski(1), 3.Igor Piecuch, 4.Rafał Brzeski, 5.Maros Piro, 6.Michał Machniewski, 7.Tomasz Różycki(2), 8.Kacer Ślusarczyk, 9.Jan Oleksów(1), 10. Eryk Naumowicz, 11.Maciej Mruk, 12.Karol Walkowiak(1) 13.Adam Oleksów- bramkarz