Finał Letnich Brzmień już w ten weekend!

Zalewski, Daria Zawiałow, Ralph Kaminski, Brodka, Vito Bambino i wielu innych zagrają na Malcie w Poznaniu.  
Na zakończenie ogólnopolskiej trasy koncertowej, która w wakacje odwiedziła 13 polskich miast odbędzie się dwudniowy Finał Letnich Brzmień na Polanie Harcerza w Poznaniu (10-11.09).  

Bilety jednodniowe na Finał Letnich Brzmień w cenie 169 zł oraz dwudniowe karnety w cenie 239 zł są dostępne w sprzedaży na www.letniebrzmienia.pl 

Między 10 a 11 września na poznańskiej Polanie Harcerza hucznie pożegnamy lato muzycznych emocji i ogólnopolski cykl Letnie Brzmienia. Na dwudniowym Finale Letnich Brzmień nad jeziorem Malta, usłyszeć będzie można poruszające dźwięki muzyki Zalewskiego, Darii Zawiałow, Ralpha Kaminskiego z My Best Band In The World, Brodki, Vito Bambino, Julii Wieniawy, Zalii, Ofelii, Arka Kłusowskiego i bryskiej. 

SOBOTA (10.09) 

W sobotę Finał Letnich Brzmień rozpocznie koncert Arka Kłusowskiego – intrygującego kompozytora i wokalisty, którego najnowszy krążek „Lumpeks” spotkał się z bardzo dobrym odbiorem publiczności. Ofelia, której płyta „Osiem” ujrzała światło dzienne na początku września wystąpi również w sobotę. Ta ciekawa artystka z pewnością zaskoczy świeżym oryginalnym brzmieniem i scenicznym temperamentem. Scena Letnich Brzmień tego samego dnia należeć będzie również do wokalistki i aktorki Julii Wieniawy, która zaprezentuje utwory z debiutanckiej płyty „Omamy”. W sobotni wieczór publiczność rozgrzeje niezawodny Zalewski. Jego koncerty to wyjątkowo zaprojektowane doświadczenia, co artysta udowodnił wielokrotnie podczas trasy Letnich Brzmień. Na zakończenie pierwszego dnia Finału wystąpi też Daria Zawiałow, niezwykle elektryzująca osobowość, tegoroczna laureatka aż pięciu Fryderyków, w tym za Artystkę Roku.  

 

NIEDZIELA (11.09) 

Niedzielny Finał Letnich Brzmień rozpocznie koncert bryskiej, młodej artystki, która szybko zdobywa serca nowych fanów. Drugiego dnia Finału wystąpi również Zalia, 21-letnia wokalistka i kompozytorka. Zafascynowana soulem i R’n’B twórczyni najwięcej inspiracji czerpie z życia dużych miast, ich społeczności i różnorodności. Brodka znana z wielu muzycznych wcieleń to artystka nieustannie poszukująca. W tym roku, singlem „Sadza” powróciła do twórczości nagrywanej po polsku. W niedzielę na scenie zobaczymy też jednego z najpopularniejszych wokalistów, wchodzącego w liczne współprace Vito Bambino. Na zakończenie Finału na muzyczne widowisko zaprosi Ralph Kaminski, którego krążek „Bal u Rafała” miał premierę na początku września. W Poznaniu zagra w towarzystwie My Best Band In The World.  

 

ATRAKCJE I STREFA GASTRONOMICZNA  

Poza muzyczną ucztą na Finale Letnich Brzmień pojawią się liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych. W programie warsztaty z robienia wianków, na których każdy uczestnik z pomocą doświadczonych instruktorów będzie miał okazję wykonać samodzielnie kwietny wianek. W strefie bodypaintingu festiwalowicze dopełnią stylizacje ręcznie malowanymi kolorami i wzorami. Do wyboru będzie także wiele wzorów zmywalnych tatuaży. Finał Letnich Brzmień to także niebywała okazja do stworzenia własnych kolaży. Na terenie wydarzenia będą odbywały się bezpłatne warsztaty, na których będzie można zrobić papierowe kolaże. W strefie merch DIY z pomocą farb i pędzli będzie możliwość wykonania spersonalizowanych koszulek. Organizator zapewnia także strefę gastronomicznę z posiłkami i napojami, która będzie czynna od pierwszego do ostatniego koncertu. 

Harmonogram koncertów Finał Letnich Brzmień 2022: 

 
Polana Harcerza przy jeziorze Malta, Poznań  

 

10.09.2022 

17:00 – Arek Kłusowski  

18:00 – Ofelia   

19:00 – Julia Wieniawa   

20:15 – Zalewski  

22:00 – Daria Zawiałow 

Podział strony 

11.09.2022   

17:00 – bryska  

18:00 – Zalia  

19:00 – Vito Bambino  

20:15 – Brodka  

21:40 – Ralph Kaminski & My Best Band In The World  

 

***  

Bilety i karnety na Finał Letnich Brzmień:  

Bilety jednodniowe w cenie 169 zł  
Karnety dwudniowe 239 zł  
Bilety dostępne na: www.letniebrzmienia.pl    

Bilety i karnety dostępne są do wyczerpania danej puli także w bileteriach Eventim, eBilet i tobilet. 

*** 

Letnie Brzmienia to wakacyjny cykl ponad 100 koncertów na świeżym powietrzu, w 13 miastach z najpopularniejszymi artystkami i artystami, którzy mają moc przyciągania i czarowania publiczności. Letnie Brzmienia to projekt Good Taste Production, który był odpowiedzią na pandemiczną rzeczywistość Covid-19. Dzięki współpracy z lokalnymi instytucjami, od trzech lat aktywizuje miejską przestrzeń. Trasa koncertowa trwa całe wakacje. Koncerty odbywać się będą w Gdańsku, Lublinie, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Rzeszowie, Łodzi, Szczecinie, Bydgoszczy, Katowicach, Bielsku-Białej, Krakowie oraz Gorzowie Wielkopolskim. Szczegółowy harmonogram koncertów można sprawdzić na www.letniebrzmienia.pl Zwieńczeniem projektu jest dwudniowy Finał Letnich Brzmień w Poznaniu 10-11.09.2022 r.  

Organizatorem cyklu jest agencja koncertowa Good Taste Production. Partnerem strategicznym jest Eventim.pl. Patroni medialni projektu to Radio Zet, Gazeta Wyborcza, AMS, Zwierciadło, Plejada, Onet, freshmag, codziennypoznan.pl i kulturapoznan.pl.   

***  
www.letniebrzmienia.pl  
www.facebook.com/letniebrzmienia  
www.instagram.com/letniebrzmienia  

 

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google.
Polityka prywatności i obowiązujące Warunki korzystania z usługi.