W poszukiwaniu własnego “M” – w weekend odbędą się Targi Mieszkań i Domów

70 deweloperów, doradcy kredytowi, agenci nieruchomości oraz projektanci wnętrz odwiedzą w ten weekend Międzynarodowe Targi Poznańskie. To wszystko w związku z kolejną edycją Targów Mieszkań i Domów w Poznaniu.

 

Targi Mieszkań i Domów to idealne wydarzenie dla osób, które są zdecydowane na zakup mieszkania. Będą mogli dowiedzieć się jak znaleźć, kupić, sfinansować i urządzić swoje mieszkanie. Deweloperzy ostrzegają, że jeżeli ktoś jest zdecydowany na zakup mieszkania i może sobie na nie pozwolić powinien zrobić to jak najszybciej. Mimo, że ceny za metr kwadratowy mieszkania zaczynają się stabilizować to w najbliższych latach z pewnością nie zmaleją.

Poszukiwania nowego mieszkania najlepiej rozpocząć od zbadania rynku. Podczas Targów Mieszkań i Domów będzie można zapoznać się z ofertą deweloperów oferujących nieruchomości w Wielkopolsce, nad morzem jak i za granicą. Liczne stanowiska będą mieli doradcy kredytowi oraz banki, z którymi będzie można skonsultować możliwości kredytowania zakupu. Wielu wystawców przygotowało dla odwiedzających specjalne oferty promocyjne, m.in. rabaty, miejsca postojowe czy komórki lokatorskie gratis. Pojawią się również formy, które w swojej ofercie posiadają na sprzedaż domy.

Podczas wydarzenia będzie można również zdobyć sporą dawkę wiedzy. Organizatorzy stworzyli dwie strefy seminaryjne – Zakupu oraz Finansów. Przez dwa dni będą odbywały się tam bezpłatne prelekcje ekspertów rynku nieruchomości, doradców finansowych oraz architektów wnętrz.

Wiele osób może zainteresować Strefa Wirtualnych Spacerów 3D Estate, w której będzie można wirtualnie, na dotykowym ekranie, odwiedzić już wybudowane i wyposażone mieszkania z oferty wystawców.

W sobotę, 24 września, w trakcie Targów Mieszkań i Domów Zastępca Prezydenta Miasta Poznania Bartosz Guss ogłosi laureatów konkursu architektonicznego i wręczy im nagrody Prezydenta Miasta Poznania „Archiectus civitatis nostrae – Budowniczy naszego miasta”. To już czwarta edycja konkursu, który skierowany jest do przedsiębiorców, którzy zrealizowali najlepsze budynki i zespoły zabudowy na terenie miasta Poznania w ciągu ostatnich dwóch lat w kategoriach: kompleksy mieszkaniowo-usługowe, obiekty usługowe oraz działania inwestycyjne na terenach zdegradowanych.

Tego samego dnia odbędzie się prelekcja pani architekt Alicji Bogaleckiej-Pabisiak „Uchwała krajobrazowa dla Poznania”.

Targi Mieszkań i Domów organizowane są na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się 24 i 25 września.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google.
Polityka prywatności i obowiązujące Warunki korzystania z usługi.