Eko targi w Starym Browarze

Dwa dni poświęcone ekologii, środowisku i życiu zgodnie z naturą. Już w ostatni weekend lutego w centrum Poznania odbędą się Eco Targi, które poza ofertą handlową będą oferować także ciekawe prelekcje ekspertów, strefa dla dzieci i konkursy z nagrodami.

Eco Targi to nowe wydarzenie na mapie Poznania, które organizowane jest przez portal ecopoznan.pl i ma na celu poszerzanie wiedzy mieszkańców i turystów w zakresie ekologii oraz możliwość dostarczenia oryginalnych i ekologicznych produktów od lokalnych wytwórców. 

W dniach 24-25 lutego, czyli w piątek i sobotę, w Atrium Starego Browaru pojawią się stoiska lokalnych producentów, którzy zaprezentują swoje produkty i wyroby. Będzie zdrowa żywność, ekologiczne torby i dodatki, kosmetyki, ubrania, gadżety i wiele innych produktów, które powstały z myślą o środowisku i naturze. Wiele z nich pomoże także w byciu eko i życiu w duchu less-waste na co dzień. 

Odwiedzający będą mieli okazję osobiście porozmawiać z wytwórcami, którzy doradzą w wyborze i odpowiedzą na pytania dotyczące samych produktów.

To jednak nie koniec atrakcji. W trakcie trwania wydarzenia na specjalnej scenie prowadzone będą krótkie prelekcje, podczas których eksperci będą podpowiadać, jak żyć w zrównoważony sposób ze środowiskiem i jak codzienne nawyki mogą pomóc w dbaniu o naturę. 

Z myślą o najmłodszych powstanie strefa edukacyjna dla dzieci, a na wszystkich czekać będą konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. 

W ciągu dwóch dni wydarzenia prowadzony będzie także program telewizyjny na żywo poświęcony ekologii, podczas którego poruszane będą zagadnienia z nią związane, opinie i ciekawostki, a także przeprowadzane będą wywiady z ekspertami. 

Firmy zainteresowane uczestnictwem prosimy o kontakt pod mailem :

marketing@codziennypoznan.pl