Lech Poznań w ćwierćfinale Ligi Konferencji Europy! Emocjonująca końcówka spotkania!

Lech Poznań wygrał rewanżowe spotkanie 1/8 finału Ligi Konferencji Europy, a tym samym awansował do ćwierćfinału rozgrywek pokonując Djurgardens IF.

Kolejorz do spotkania przystępował z dwubramkową zaliczką z pierwszego meczu rozegranego na własnym boisku. Zawodnicy zapowiadali jednak, że w rewanżu nie zamierzają jedynie się bronić.

Rzeczywiście, w całym meczu Lech Poznań dominował, a piłkarze szukali okazji do strzelenia gola. Ostatecznie jako pierwszemu udało się to Filipowi Marchwińskiemu, choć dopiero w 77. minucie po podaniu od Pedro Rebocho.

To jednak nie koniec bramek – w 91. minucie wynik podwyższył Nika Kvekveskiri podwyższając na 2:0. Dwie minuty później swoją okazję wykorzystał Michał Skóraś dokładając jeszcze jednego gola.

Kolejorz wygrywając 3:0 (5:0 w dwumeczu) pewnie awansował do ćwierćfinału rozgrywek.