Jared Padalecki i JP Saxe odwiedzili Poznań

Znany aktor Jared Padalecki wraz z muzykiem JP Saxe odwiedzili Poznań. W jakim celu?

W ostatnich latach Jared Padalecki zasłynął przede wszystkim jako Sam Winchester z serialu „Supernatural”, ale na swoim koncie ma zdecydowanie więcej ról. Przełomowa w jego karierze była rola Deana Forester w serialu „Kochane Kłopoty” na początku lat 2000.

Z kolei JP Saxe to kanadyjski muzyk i wokalista, który znany jest głównie ze współpracy z najróżniejszymi gwiazdami muzyki. Na swoim koncie ma także nominację Grammy.

Obaj pojawili się wczoraj w Poznaniu. W jakim celu? Panowie zaangażowani są w projekt USO, czyli United Service Organizations. To organizacja, której celem jest wsparcie amerykańskich żołnierzy i ich rodzin poprzez dostarczanie im m.in…. rozrywki w trudnym wojskowym życiu. Organizowane są spotkania z aktorami, muzykami, pisarzami, komikami, dziennikarzami czy celebrytami, zwykle połączone z występami artystycznymi, kulturalnymi czy rozrywkowymi.

Jared Padalecki i JP Saxe odwiedzili więc stacjonujących w Polsce, w Poznaniu amerykańskich żołnierzy. Nie zabrakło także krótkiego występu, zdjęć, rozmów i zabawy. Obaj panowie odwiedzili także jedną z poznańskich kawiarni, gdzie autograf i zdjęcie mogli zdobyć poznaniacy.

Wizyta nie była wcześniej zapowiadana.