“Spotkajmy się na Mostowej” już jutro!

Radosna sąsiedzka atmosfera, warsztaty, pokazy, gry i zabawy i wiele innych atrakcji – w sobotę odbędzie się tegoroczna edycja festynu wiosennego „Spotkajmy się na Mostowej”.

 

Będzie to już kolejny festyn sąsiedzki, który odbędzie się na ul. Mostowej, a celem jest przede wszystkim integrowanie lokalnej społeczności.

Wydarzenie zaplanowano na dziedzińcu oraz w budynku Wielkopolskiego Samorządowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 przy ul. Mostowej.

W sobotę, 1 kwietnia, między 11:00 a 14:00 dostępnych będzie szereg atrakcji. Zaplanowano m.in. stoiska kiermaszowe z rękodziełami, grę terenową z nagrodami, warsztaty ozdób wiosennych i świątecznych, kartek wielkanocnych, warsztaty szydełkowe, ogrodnicze i ekologiczne, pokazy pierwszej pomocy, zabiegów fizjoterapeutycznych i higieny jamy ustnej czy też animacje i wielkie bańki mydlane dla najmłodszych.

W programie znalazły się też występy i spektakle. O 11:00 planowany jest występ New Ukrainian Wings. Piętnaście minut później AszTeatr zaprosi na spektakl „Żuk, królewski robaczek”. Z kolei o 13:00 planowany jest koncert „Muzyczne Wygibasy” grupy Mozaika.

W przypadku złej pogody, wszystkie atrakcje zostaną przeniesione do budynku WSKZiU.