Weekend poza Poznaniem – odkryj magię Majaland Kownaty!

Pragniesz zmienić scenerię swojego weekendu? Czujesz, że Poznań na chwilę można zostawić za sobą, a nowe doświadczenia czekają na wyciągnięcie ręki? Mamy dla Ciebie propozycję, której nie sposób odmówić. Ruszaj z nami do Majaland Kownaty i przeżyj niezapomniane chwile!

Sierpniowy weekend w Poznaniu? Dlaczego by nie! Poznaniacy mają teraz idealną okazję do tego, by poznać magię Kownat i zawiesić się w powietrzu z dreszczem emocji, którego dostarczają lokalne rollercoastery. W połączeniu z atrakcyjnym położeniem parku, tuż przy granicy z Niemcami, Majaland to idealne miejsce na krótki wyjazd zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i grupy przyjaciół.

Pomyślcie tylko – sierpniowy weekend, słońce w zenicie, wy wybieracie się do Kownat. Wchodzicie do parku, a przed Wami rozwija się kraina pełna kolorów, dźwięków i uśmiechu. To, co wyróżnia Majaland od innych parków rozrywki to fakt, że niezależnie od pogody, zabawa jest gwarantowana. Dzięki strefie wewnętrznej, nawet deszcz nie jest w stanie pokrzyżować planów.

Ale to nie wszystko. Dla tych, którzy szukają prawdziwych wrażeń, Majaland oferuje jedne z najlepszych rollercoasterów w kraju. Wilkołak to prawdziwy hit – długi, szybki i pełen emocji. Ale to nie jedyna atrakcja, która przyciąga tłumy. Karuzela Motyli, Totem Wikingów czy Szkoła Latania to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na odwiedzających.

A dla tych, którzy chcą trochę odpocząć od adrenaliny, park oferuje mnóstwo innych atrakcji. Farmę Heidi, gdzie można spotkać i nakarmić zwierzęta, plac zabaw dla najmłodszych czy strefę gastronomiczną, gdzie można posilić się pysznym jedzeniem.

Kraina Pszczółki Mai – czyli dziecięce marzenia stają się rzeczywistością

Majaland to prawdziwa kraina marzeń nie tylko dla najmłodszych. Owszem, każde dziecko z pewnością kojarzy figlarną Pszczółkę Maję i jej przyjaciół, ale to miejsce jest o wiele więcej niż tylko animowany świat. To prawdziwy park rozrywki, w którym bajka ożywa.

Pod dachem – zabawa niezależnie od pogody!

Złota polska jesień potrafi bywać kapryśna, ale w Majalandie to nie problem. Wnętrza parku kryją w sobie atrakcje, które rozbawią dzieci nawet podczas deszczu. Co powiecie na Plac Zabaw Mai, gdzie można szaleć bez końca? Dla miłośników motyli przygotowana została łańcuchowa Karuzela Motyli, a dla odważnych – Totem Wikingów, z którego rozciąga się zapierający dech w piersiach widok na cały park. Nie możemy zapomnieć o emocjonujących przejażdżkach Rollercoasterem Wikingów oraz Szkołę Latania – czy ktoś z Was kiedykolwiek marzył o lataniu na rowerze?

Zewnątrz – tu gdzie słońce świeci jaśniej

Na świeżym powietrzu Majaland prezentuje swoją pełną paletę atrakcji. Farmie Heidi, gdzie dzieci mogą karmić sympatyczne zwierzaki, Plac Zabaw Gucia, pełen ślizgów i zjeżdżalni, czy Miasteczko Samochodowe – to tylko kilka z propozycji na spędzenie aktywnie czasu. A jeśli chcesz poczuć dreszczyk emocji, koniecznie odwiedź najnowszy rollercoaster – Wilkołak. To prawdziwa gratka dla miłośników adrenaliny!

Podsumowując, jeśli szukacie miejsca, gdzie można zarówno dobrze się bawić, jak i spędzić czas z rodziną, Majaland Kownaty to strzał w dziesiątkę. Nie czekajcie, wybierzcie się tam już tego sierpniowego weekendu i przekonajcie się sami, jak wiele do zaoferowania ma ten niesamowity park rozrywki!

Poznań, Majaland czeka na Was! Zaplanujcie swój wyjazd już dziś i niech magia bajek stanie się częścią Waszego życia!