Neony i ledony nowym trendem

Ledony i neony stają się coraz popularniejsze zarówno w lokalach czy klubach jak i biurach, a nawet domach. O fascynującej historii firmy Ledon, rosnącym trendzie na neony i tym, jak ledony stały się rozwiązaniem wnętrzarskim oraz o tym, jak z każdej porażki można się podnieść opowiedzieli w programie „Hej Poznań” Michał Zakrocki i Mikołaj Rytel, założyciele firmy Ledon.

Firma Ledon zajmuje się produkcją neonów i ledonów, które są nie tylko źródłem światła, ale także oryginalnym elementem dekoracyjnym. Codziennie pracuje nad projektowaniem i tworzeniem tych niezwykłych dzieł. Dodatkowo, oferuje klientom pełne wsparcie projektowe. Zespół jest gotów zrealizować niemal każdy pomysł i zamienić go w unikalne oświetlenie.

Jak przyznają twórcy, wyjątkowe doświadczenia na drodze rozwoju firmy, w tym trudne chwile i pożar, były nauką i bodźcem do jeszcze bardziej dynamicznego rozwoju. Wzmacniali się na tych trudnościach. Początki Ledon były skromne, pracowali w małym warsztacie. Teraz mają własne studio, gdzie realizują projekty na skalę międzynarodową. Produkują neony i ledony na zamówienie klientów z całego świata.

Naszą misją jest tworzenie unikalnych i artystycznych rozwiązań oświetleniowych, które nadają wnętrzom niepowtarzalny charakter” – mówią

Wydaje się, że neony i ledony stają się coraz bardziej popularne. Skąd wynika ten trend? Najpewniej z chęci wyrażania siebie i nadawania wnętrzom indywidualnego stylu. Te rozwiązania dają nieograniczone możliwości artystycznego wyrażenia. Ponadto, neony i ledony są energooszczędne i trwałe, co sprawia, że są ekologicznym wyborem.

Joanna Sobocińska-Korczak spytała, dlaczego warto zainwestować w neony i ledony jako rozwiązania wnętrzarskie, a także jakie korzyści przynoszą te unikalne produkty.

Według twórców firmy Ledon dodają wnętrzom nie tylko niepowtarzalnego uroku, ale także tworzą niesamowitą atmosferę. Mogą być wykorzystane w różnych stylach wnętrzarskich, od nowoczesnych po retro. To także inwestycja w trwałość, ponieważ neony i ledony są bardzo wytrzymałe i odporne na uszkodzenia.

Więcej o tej formie upiększania wnętrz możecie dowiedzieć się oglądając cały wywiad.