Wiosenna Noc w Palmiarni już dziś!

Już dziś “Wiosenna Noc w Palmiarni”. To okazja, by rozpocząć wiosnę w rytmie zmysłowego flamenco, które na jedną noc przeniesie uczestników w ciepłe klimaty Andaluzji.

 

Wydarzenie zapowiada się jako ekscytująca podróż przez różne style flamenco, z Sevilli, przez Kadyks, aż po Granadę. Uczestnicy będą mieli okazję doświadczyć dynamicznych pokazów tanecznych w wykonaniu znakomitych tancerek Compañii Espacio Flamenco. Na scenie zobaczymy Ewę Jakubiec, Alicję Chwieduk, Konstancję Łazową oraz Emilię Maciejewską, które zaprezentują swoje umiejętności w trzech pokazach o godzinach 20:45, 21:30 i 22:15.

Wieczór w Palmiarni rozpocznie się o godzinie 20:00 i potrwa aż do 2:00 nad ranem, z ostatnim możliwym wejściem o godzinie 1:00. Bilety można nabyć w kasie do godziny 1:00 w cenie 12 zł za bilet ulgowy i 16 zł za bilet normalny.

Uczestnikom zalecamy zabranie latarki, aby móc w pełni korzystać z atrakcji nocnych, które zaplanowano w malowniczym otoczeniu Palmiarni.

Podczas “Wiosennej Nocy w Palmiarni” wszystkie bramy Parku im. Wilsona będą otwarte od 5:00 do 22:00, a po tej godzinie dostępne będzie tylko wejście od ulicy Matejki.