Piknik według Bridgertonów w Parku Stare Koryto Warty – weekend pełen elegancji i rozrywki

Już w najbliższy weekend, 8-9 czerwca, Park Stare Koryto Warty w Poznaniu stanie się miejscem wyjątkowego wydarzenia – Pikniku według Bridgertonów. Inspiracją dla tego wydarzenia są bohaterowie popularnego serialu “Bridgertonowie”, którzy przeniosą uczestników do epoki pełnej elegancji i wytworności. To niepowtarzalna okazja, aby wcielić się w arystokratów i spędzić popołudnie w iście królewskim stylu.

 

W sobotę i niedzielę, od godziny 11:00 do 19:00, Park Stare Koryto Warty wypełni się dźwiękami muzyki na żywo, wykonywanej przez kwartet smyczkowy. Melodie, które rozbrzmiewają w serialu “Bridgertonowie”, przeniosą uczestników w świat romantycznych spotkań i towarzyskich intryg.

Na pikniku nie zabraknie tradycyjnych gier towarzyskich. Jedną z głównych atrakcji będzie gra w pall malla, która była ulubioną rozrywką arystokracji. Dla tych, którzy preferują bardziej relaksujący wypoczynek, przygotowane zostaną koce i kosze piknikowe, wypełnione smakołykami. Orzeźwiające lemoniady będą idealnym dodatkiem do słonecznego popołudnia.

Organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców Poznania do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Wstęp na piknik jest wolny, a uczestnicy są proszeni o przyniesienie wyśmienitych humorów i tematów do rozmowy. To doskonała okazja, aby spotkać się z przyjaciółmi, poznać nowych ludzi i poczuć się jak bohaterowie ulubionego serialu.

Piknik według Bridgertonów to wydarzenie, które z pewnością przypadnie do gustu zarówno miłośnikom serialu, jak i wszystkim poszukującym wyjątkowych sposobów na spędzenie wolnego czasu. Przemieniony Park Stare Koryto Warty stanie się sceną pełną urokliwych chwil, elegancji i wspaniałej zabawy.