Natalia Kaczmarek mistrzynią Europy w biegu na 400 Metrów. Poznańska firma uwierzyła w nią jako pierwsza!

Natalia Kaczmarek, polska lekkoatletka, zdobyła złoty medal na mistrzostwach Europy w biegu na 400 metrów, które odbyły się w Rzymie. Kaczmarek nie tylko zdobyła złoto, ale również pobiła legendarny rekord Polski, należący do Ireny Szewińskiej, uzyskując czas 48,98 sekundy.

Sukces dzięki Wsparciu MB Motors

Poznańska firma MB Motors, będąca dilerem Mercedes-Benz, od ponad roku sponsoruje Natalię Kaczmarek. Remik Świątek, dyrektor zarządzający MB Motors Poznań, zauważył talent Kaczmarek zanim jeszcze stała się szeroko znana. Dzięki wsparciu firmy, Natalia mogła skupić się na treningach i przygotowaniach do zawodów, co zaowocowało jej niesamowitymi osiągnięciami na arenie międzynarodowej.

Prywatne Życie Mistrzyni

Natalia Kaczmarek, poza swoimi sportowymi sukcesami, jest również narzeczoną znanego lekkoatlety Konrada Bukowieckiego, specjalizującego się w pchnięciu kulą oraz rzucie dyskiem. Para zaręczyła się w czerwcu zeszłego roku i chętnie dzieli się momentami ze swojego życia na mediach społecznościowych.

Imponujące Osiągnięcia

Kaczmarek ma na swoim koncie wiele imponujących osiągnięć. Jest mistrzynią olimpijską w sztafecie mieszanej 4 × 400 metrów oraz wicemistrzynią olimpijską w kobiecej sztafecie 4 × 400 metrów. Dzierży również rekordy Polski na 400 m zarówno w hali, jak i na stadionie. W 2021 roku została odznaczona Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski i zajęła czwarte miejsce w 89. Plebiscycie Przeglądu Sportowego.

Ambasadorska Rola w MB Motors

Jako ambasadorka MB Motors Mercedes-Benz, Natalia Kaczmarek reprezentuje firmę z siedzibą w Poznaniu na ul. Bolesława Krzywoustego 71. Jej zaangażowanie i sukcesy sportowe doskonale odzwierciedlają wartości firmy, łącząc pasję z profesjonalizmem. MB Motors nie tylko wspiera sportowców, ale również promuje wartości związane z dążeniem do doskonałości i innowacyjnością.

Gratulujemy Natalii Kaczmarek tego niezwykłego osiągnięcia i czekamy na kolejne sukcesy!