Nowy cykl filmowy w kinie Malta

6 października wystartuje w Kinie Malta nowy cykl “Seanse z Tongariro” zrealizowany we współpracy z dystrybutorem filmowym Tongariro.

W każdy poniedziałek o godzinie 19 pokazywane będą filmy prezentujące całe bogactwo kina LGBT – od dramatów społecznych po szalone komedie. W programie cyklu znajdą się zarówno pokazy przedpremierowe (m.in. „W kręgu” Stefana Haupta – szwajcarski kandydat do Oscara 2015 dla najlepszego filmu nieanglojęzycznego), jak i przypomnienie starszych tytułów.

„Seanse z Tongariro” otworzy australijski film „Ciastka i potwory” – romantyczna i wzruszająca opowieść o dorastaniu i pierwszym uczuciu. W następny poniedziałek, 13 października, pokazywany będzie głośny debiut Xaviera Dolana „Zabiłem moją matkę”, obsypany nagrodami i wyróżnieniami na najważniejszych festiwalach filmowych.

20 października na ekranie pojawi się „Odzyskać i stracić” – wenezuelski dramat o próbie odnalezienia porozumienia ojca z dawno przez niego niewidzianym synem. A 27 października pokazany zostanie „W jego oczach” – brazylijski kandydat do Oscara 2015.

Cykl będzie kontynuowany w kolejnych miesiącach. Bilet na każdy pokaz w ramach „Seansów z Tongariro” kosztuje 10 złotych.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google.
Polityka prywatności i obowiązujące Warunki korzystania z usługi.