Weekend w zoo z Jessie, Michałem i… Krokodylem Dundee

W najbliższy weekend Nowe Zoo zaprasza na spotkanie z bardzo spasionym lemurem wari o imieniu Jessie oraz leniwcem Michałem. Tymczasem do Starego Zoo zawita sam Krokodyl Dundee!

– Nasza ukochana Jessie pokaże jak kocha jeść i jak w trakcie jedzenia nie przeszkadza jej publiczność – mówi Małgorzata Chodyła, rzecznika zoo. – Spotkanie przy Pawilonie Zwierząt Nocnych o godz. 12.00.

Tuż po lemurzym obiedzie zjedzonym w dobrym towarzystwie – pokazowe karmienie leniwca Michała (jeśli wyrazi chęć i gotowość współpracy), a o godz. 13.30 – prelekcja w sali wykładowej słoniarni: “Czy wszystkie lemury śpiewają, a leniwce są leniwe?” Atrakcje – w cenie biletu. Specjalnie na tę okazję zostanie uruchomiona kolejka na terenie zoo z zamkniętymi wagonikami, by wygodnie przejechać od Pawilonu Zwierząt Nocnych do słoniarni (przejazd kolejką w cenie biletu wstępu do zoo).

Natomiast w niedzielę, 14 lutego tradycyjne już spotkania z opiekunami zwierząt zmiennocieplnych o godz 12.00, 13.00 i 14.00. Natomiast tuż po zapadnięciu zmierzchu uaktywnią się wielkie drapieżniki! Do Starego Zoo zawita sam Krokodyl Dundee – zaklinacz krokodyli, by nakarmić swych podopiecznych i opowiedzieć mrożące krew w żyłach historie o ich obyczajach. Dla dzieci od 10tego roku życia i dorosłych, którzy lubią się bać.  Grupa spotyka się przed wejściem do Starego Zoo, godz 17.00. Ilość miejsc ograniczona, zapisy pod adresem: rzecznik@zoo.poznan.pl.