Interwencje strażników rejonowych

Straż Miejska poinformowała o kilka niedawnych interwencjach, jakie podjęli mundurowi z Jeżyc. Na ul. Bednarskiej, na wysokości Hospicjum Palium, strażnik zauważył nierówności w chodniku, o które potykali się piesi. Część płytek była zapadnięta, a w niektórych miejscach w ogóle ich nie było. Interwencja strażnika doprowadziła do wyrównania chodnika. Przy skrzyżowaniu ul. Szamarzewskiego z ul. Szamotulską […]

Straż Miejska poinformowała o kilka niedawnych interwencjach, jakie podjęli mundurowi z Jeżyc.

Na ul. Bednarskiej, na wysokości Hospicjum Palium, strażnik zauważył nierówności w chodniku, o które potykali się piesi. Część płytek była zapadnięta, a w niektórych miejscach w ogóle ich nie było. Interwencja strażnika doprowadziła do wyrównania chodnika.

Przy skrzyżowaniu ul. Szamarzewskiego z ul. Szamotulską uszkodzone były słupki, które oddzielają jezdnię od chodnika, które prawdopodobnie zostały zniszczone w wyniku uderzenia przez samochód. Dzięki interwencji strażnika, na ulicy postawiono nowe słupki.

Z kolei na ul. 5 stycznia, w betonowej pokrywie od studzienki telekomunikacyjnej powstała dziura, która zagrażała życiu i zdrowiu ludzi i zwierząt. Patrolujący okolicę strażnik oznaczył miejsce taśmą, a  o uszkodzeniu poinformował odpowiednią firmę telekomunikacyjną. Pokrywa została bardzo szybko wymieniona.