„LaChapelle. Songs for the world” – niemal 60 prac znanego fotografa w Galerii na Dziedzińcu Starego Browaru

Na początku września w Galerii na Dziedzińcu Starego Browaru zostanie otwarta wystawa „LaChapelle. Songs for the world”. Wyjątkowe i nietypowe fotografie Davida LaChapelle’a będzie można oglądać do grudnia.

Już 5 września w Galerii na Dziedzińcu pojawi się aż 57 prac słynnego fotografa. Wśród nich znajdą się zarówno te dobrze znane, np. „Rebirth of Venus” czy „Showtime at the Apocalypse”, jak i te wcześniej nieprezentowane i nowe.

Stary Browar, jako połączenie historii z nowoczesnością architektoniczną idealnie pasuje do zestawień fotografa, który łączy takie gwiazdy jak Miley Cyrus, Stevie Wonder czy rodzina Kardashianów ze scenkami ze świata natury.

Wydarzenie będzie częścią obchodów 15-lecia Starego Browaru.

„Organizując setki wydarzeń w ciągu roku, przyzwyczailiśmy naszych gości do wyjątkowego repertuaru artystycznego i kulturalnego, tym samym stawiając sobie wysoko poprzeczkę przy takich okazjach jak uczczenie naszego 15-lecia. Z drugiej strony, nasz dorobek otwiera wiele drzwi i daje nam okazję do ściągania do Polski wybitnych osób i projektów. Była nim m.in. wystawa Bjork Digital z wizytą avatara artystki w ubiegłym roku i jest nim wystawa Davida LaChapelle’a, stworzona w ścisłej współpracy z kuratorem, który związany jest ze Starym Browarem od lat i jak nikt inny zna i czuje energię naszego miejsca.”

Joanna Tupalska, dyrektor marketingu Starego Browaru.

Wystawa dostępna będzie od 5 września do 10 grudnia, w godzinach 12:00-20:00 w Galerii na Dziedzińcu.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google.
Polityka prywatności i obowiązujące Warunki korzystania z usługi.