David LaChapelle już w sobotę w Starym Browarze!

Fotografował takie gwiazdy jak Elizabeth Taylor, Naomi Campbell, Leonardo di Caprio czy siostry Kardashian. Znany jest na całym świecie z niekonwencjonalnego podejścia do łączenia popkultury z klasyką. Przed jego obiektywem znalazły się znane postaci ze świata mody, muzyki, ekranu kina i telewizji. David LaChapelle, którego prace można podziwiać w Starym Browarze, już w sobotę zagości w Poznaniu. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

David LaChapelle jest jednym z najbardziej znanych fotografów na świecie, przed którego obiektywem uwielbiają pozować największe światowe gwiazdy. Jego nietypowe połączenie „kiczu” z tradycją, motywów biblijnych i naturalnych z popkulturą budzi zarówno zachwyt jak i kontrowersje.

Od początku września w Starym Browarze można podziwiać aż 57 prac LaChapelle’a, w tym m.in. dobrze znane, takie jak np. „Rebirth of Venus” czy „Showtime at the Apocalypse”.

Wystawa jest jednym z elementów świętowania obchodzonych w tym roku  15. urodzin Starego Browaru, czyli miejsca, w którym historia łączy się z nowoczesną architekturą, a więc idealnie pasującego do tematyki dzieł artysty.

Wystawa potrwa do 10 grudnia, a już w najbliższą sobotę, 10 listopada, David LaChapelle pojawi się w Starym Browarze, gdzie podczas dwugodzinnej rozmowy z Wojtkiem Piotrem Onakiem, kuratorem wystawy „LaChapelle. Songs To The World” opowie o swoich doświadczeniach i wyjątkowym warsztacie.

Wydarzenie odbędzie się na Szachownicy i będzie ogólnodostępne dla wszystkich, którzy o godzinie 18:00 pojawią się w Starym Browarze.

Wystawa w Galerii na Dziedzińcu dostępna jest 7 dni w tygodniu, w godzinach 12:00-20:00. Bilety w cenie 20 złotych dostępne są na miejscu oraz na portalu bilety24.pl.

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google.
Polityka prywatności i obowiązujące Warunki korzystania z usługi.