Targi TUTU Polscy Projektanci na urodziny Starego Browaru

16 lat temu otwarto jeden z symboli stolicy Wielkopolski – Stary Browar. Co roku urodziny świętowane są hucznie. W 2019 przyłączają się do niego polscy projektanci. Za sprawą targów TUTU, mieszkańcy Poznania będą mieć możliwość sprawdzenia powiedzenia, że „dobre, bo polskie”.

Po wyjątkowym koncercie Katarzyny Nosowskiej z okazji urodzin Starego Browaru, nadszedł czas na modowe szaleństwo.

W piątek i sobotę, czyli 8 i 9 listopada na parterze Pasażu będzie można spotkać rekordową liczbę polskich projektantów, którzy zaprezentują mieszkańcom swoje kolekcje. Po raz kolejny odbędą się bowiem targi TUTU, które poznaniacy mogli podziwiać chociażby w pierwszy weekend października.

Obecni będą stali bywalcy, tacy jak np. Magda Hasiak, La Dame i Synthetic 100% Natural. Nie zabraknie jednak debiutantów. Nowoczesne puchowe kurtki, idealne na zbliżającą się wielkimi krokami zimę, pokaże Czajka. Kolekcję autorskiej biżuterii przedstawi odzieżowa marka Spider & Wolf. W tej samej tematyce swoje projekty zaprezentuje brand Portays.

Oprócz ubrań i biżuterii dostępne będą też liczne dodatki, jak torebki, skarpetki czy buty. Każdy bez wątpienia znajdzie tu coś dla siebie. Targi TUTU dostępne będą dla odwiedzających w najbliższy piątek i sobotę w godzinach od 9:00 do 21:00.