“Piękne głosy, piękne melodie”, czyli Scena Letnia w Akademii Muzycznej

Już dziś kolejny koncert w ramach cyklu Scena Letnia w Akademii Muzycznej w Poznaniu. W tym roku, z uwagi na sytuację epidemiologiczną, wydarzenie odbywa się w wersji online.

Podobnie jak w latach ubiegłych Fundacja Akademii Muzycznej w Poznaniu, Akademia Muzyczna im. Paderewskiego w Poznaniu wraz z Urzędem Miasta Poznania zapraszają do udziału w projekcie „Scena letnia w Akademii Muzycznej”.

To cykl koncertów muzyki klasycznej odbywających się w okresie wakacyjnym. Z uwagi na sytuację epidemiologiczną w kraju, tegoroczne wydarzenie odbywa się w wersji online, w kanałach społecznościowych Akademii.

„Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową, profil facebook i kanał youtube na spotkania online z muzyką w wykonaniu pedagogów i doktorantów poznańskiej Akademii Muzycznej. Muzyka – zgodnie z tradycją Sceny Letniej – będzie wzbogacona komentarzem Teresy Brodniewicz.” organizatorzy wydarzenia

Już dziś koncert „Piękne głosy, piękne melodie”, czyli utwory m.in. Bacha (syna), Bibera, Poradowskiego, Nowowiejskiego, Dutilleux i Serockiego w interpretacji Katarzyny Cendlak, Dagmary Tyrchy, Aleksandry Kamińskiej-Rykowskiej, Barbary Dmochowskiej, Wojciecha Jelińskiego i Tomasza Sośniaka.

Początek o godzinie 17:00.