Wygrał z prezydentem i zachęca do wspierania WOŚP, a Jacek Jaśkowiak zdradza, co wystawił na kolejną licytację WOŚP

Prezydent Poznania co roku wystawia na aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy coś, w czym aktywnie bierze udział. Był już m.in. trening bokserski, a podczas ostatniego Finału – partia szachów. Ze zwycięzcą licytacji Jacek Jaśkowiak spotkał się w poniedziałek w Urzędzie Miasta. Partia szachów z prezydentem stolicy Wielkopolski została wylicytowana za 7200 złotych przez braci Adama […]

Prezydent Poznania co roku wystawia na aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy coś, w czym aktywnie bierze udział. Był już m.in. trening bokserski, a podczas ostatniego Finału – partia szachów. Ze zwycięzcą licytacji Jacek Jaśkowiak spotkał się w poniedziałek w Urzędzie Miasta.

Partia szachów z prezydentem stolicy Wielkopolski została wylicytowana za 7200 złotych przez braci Adama i Radosława Gudellów z Bydgoszczy. W pojedynku z Jackiem Jaśkowiakiem zmierzył się ten drugi i.. pokonał poznańskiego włodarza miasta. Jak sam przyznał „prawdziwym zwycięzcą jest WOŚP”.

Jacek Jaśkowiak zapowiedział także kolejną aukcję podczas najbliższego finału Orkiestry. Tym razem prezydent zaprosi zwycięzcę na wspólną przejażdżkę na rowerze lub bieg po mieście.

Rzeczą bliską mojemu sercu jest sport, a deficytową czas, dlatego w tym roku w ramach aukcji WOŚP proponuję i zapraszam na wspólną przejażdżkę rowerową po Poznaniu, czy też po okolicach, lub bieg na dystansie 5 km. Ponieważ jestem jeszcze w wadze superciężkiej, więc tempo na pewno nie będzie forsowne. Zachęcam do udziału w licytacji. Zbieram jak zawsze na szczytny cel. Liczę na państwa wielkoduszność

Jacek Jaśkowiak, prezydent Poznania

Aukcja dostępna jest online i zakończy się 31 stycznia 2021 roku o godzinie 19:35. Całkowity dochód przekazany zostanie na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.