“Ugniatał” ciasto do pizzy penisem. Afera w podpoznańskiej pizzerii

Zdecydowanie nie to ma na myśli większość osób, która mówi o tym, że ciasto należy wyrabiać “z miłością”. Do bulwersującej sytuacji doszło w jednej z podpoznańskich pizzerii, gdzie kucharz “ugniatał” ciasto do pizzy nago i bez użycia rąk – użył za to swoich genitaliów. Całość nagrał i umieścił w Internecie.

Sprawa ujrzała światło dzienne, gdy kucharz zamieścił nagrany przez siebie filmik na jednej ze stron z treściami seksualnymi. Nagranie pojawiło się także na Facebooku, jednak zostało usunięte przez serwis ze względu na naruszenie zasad.

Na filmie widać jak nagi mężczyzna postanawia “ugnieść” ciasto do pizzy swoim penisem.

Mieszkańcy podpoznańskiej Murowanej Gośliny szybko rozpoznali kucharza jednej z pizzerii oraz zaplecze lokalu. W sieci zawrzało – na początku na jednej z lokalnych grup na Facebooku, a później na pozostałych stronach.

W komentarzach nie brakuje ludzi oburzonych zachowaniem kucharza.

“Jak można za przeproszeniem bzykać ciasto do pizzy”

“obrzydlistwo, ludzie to jedli, także dzieci”

“powinien odpowiadać przed sądem za narażenie klientów”

“wychodzi na to, że połowa Murowanej jadła jego nasienie”

część komentarzy pod postami związanymi ze sprawą

Wielu wskazuje także na problemy, jakie mężczyzna stworzył swojemu pracodawcy. Pizzeria została zamknięta, fanpage na Facebooku usunięty, a telefon do lokalu nie odpowiada. Według wielu, po takiej aferze, będący i tak już w trudnej sytuacji właściciel pizzerii nie będzie mógł odbudować biznesu. Może mieć za to problemy prawne.

Mimo zapowiedzi internautów, że sprawa zostanie zgłoszona do sanepidu i na policję, na razie nie wpłynęło jeszcze takie zgłoszenie. W przypadku kontroli pracownicy sanepidu będą mogli sprawdzić jedynie warunki sanitarne w lokalu.